Single v srdci Karibiku

Partnerský článek

Dominikánský hotel “Barcelo Bavaro Beach – Adults Only” mění zažité představy o tradiční dovolené. Od 13. do 20. října 2013 pořádá “Single Week”, týden plný sportovních a zábavních aktivit, tematických galavečeří, party a exkurzí pro všechny singles.

Foto:

Foto: Národní turistický úřad Dominikánské republiky

Detaily projektu promyslel management hotelu do nejmenších podrobností tak, aby si klienti užili skutečně nezapomenutelnou dovolenou. Denní program můžete začít procvičením na pláži Bavaro, pozitivní energii vám přitom dodá vlahý mořský vánek a paprsky ranního slunce. Během dne si zahrajete beach-volejbalové turnaje, stolní tenis, můžete vyzkoušet vodní aerobik, taneční soutěže, podniknout výlety a exkurze po okolí.

Po západu slunce na klienty čeká White Party, karaoke, kostýmová party, zábava ve stylu 80. let, soutěž Miss&Mister Bavaro, galavečeře a na závěr pobytu slavnostní rozlučkový večírek.

Barcelo Bavaro Single Week není jen ideálním místem pro odpočinek, ale i způsob, jak zažít netradiční dobrodružství a poznat nové přátele. Pro všechny singles bezpochyby jedinečný zážitek.

Více na www.barcelo.com, e-mail:bavaro@barcelo.com

red

Destinace měsíce: Dominikánská republika

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..