Shandrani Beachcomber Resort & Spa: užijte si ojedinělý koncept all inclusive Serenity Plus

Shandrani Bechcomber Resort & Spa je pětihvězdičkové letovisko patřící do luxusního hotelového portfolia řetězce Beachcomber.

Foto: Beachcomber

Klientům nabízí nadstandardní služby ze všech možných úhlů pohledu. Ať už se jedná o umístění resortu, ubytování, péči o klienty, stravování, možnosti volnočasových aktivit.

Nachází se na nedotčeném jižním pobřeží ostrova Mauricius, na soukromém poloostrově.

Foto: Beachcomber

Vine se podél celé laguny Blue Bay Marine Park, která je vyhlášená svým bohatým mořským životem. Ze tří stran je lemován písčitými plážemi, většinou chráněnými lagunou či vzdáleným korálovým útesem, největší pláž je otevřená oceánu. Resort je usazen do bujné členité tropické zahrady s nádhernou květenou. Rozmanitá nabídka ubytování v řadě pavilonů postavených do výše palem uspokojí i nejnáročnější klientelu. Pokoje s výhledem na lagunu a oceán poskytnou prostorné zázemí nejenom rodinám s dětmi, ale i párům, které vyžadují soukromí.

Shandrani je výtečnou volbou pro milovníky sladkého nicnedělání, obdivovatele přírodních krás i sportovní nadšence a skvělou kombinací pro ideální dovolenou. Své klienty hýčká i řadou relaxačních procedur ve wellness centru a v místních lázních, které patří k jedněm z nejkrásnějších na ostrově.

Foto: Beachcomber

Resort vyniká zejména svým konceptem Serenity Plus, tj. pětihvězdičkového all inclusive systému služeb. Koncept zahrnuje všech pět hotelových restaurací s pestrou nabídkou pokrmů včetně neomezené konzumace vína, šampaňského, koktejlů, dokonce i tvrdého alkoholu. Jeho součástí jsou i sportoviště pro pozemní a vodní sporty a miniklub pro děti. Co více si přát…

Shandrani je místo, které si zamilujete.

Více informací najdete na www.beachcomber-hotels.com, www.facebook.com/BeachcomberHotels a https://twitter.com/Beachcomber.

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..