Seychelles Tourism Board: Mezinárodní video soutěž „Moje seychelské zážitky“

Seychelles Tourism Board zahájily 29. července velkou mezinárodní video soutěž s názvem „Moje seychelské zážitky“. Kdokoliv se může zapojit a vyhrát VIP dovolenou na Seychelách včetně letenky business-třídou; VIP transfery po příjezdu až do odjezdu ze Seychel.

Seychely vyhlásili unikátní soutěž. Zdroj:

Seychely vyhlásili unikátní soutěž. Zdroj: seychelles.travel

Soutěžící se musí zaregistrovat a poslat video se zážitky z dovolené na Seychelách („Moje seychelské zážitky“) o maximální délce dvou minut.

Soutěž, která je součástí mezinárodní kampaně pro rok 2015 „Miluji Seychely“, se může pochlubit jednou z největších cen od Seychelles Tourism Boardu. Taková cesta se vyskytne jen jednou za život a zahrnuje: all inclusive; VIP dovolenou na Seychelách včetně letenky business-třídou; VIP transfery po příjezdu až do odjezdu ze Seychel; tři noci v nádherné části Severního ostrova; čtyři noci v Ocean Villa luxusním Four Seasons Resortu; volitelnou dvoudenní námořní plavbu mezi ostrovy a navíc speciální překvapení – vánoční dárkový balíček jako pozornost od Seychelles Tourism Board.

„Je to úžasná příležitost pro šťastného výherce, který navštíví ostrovy jako VIP turista na přepychové dovolené. Během pobytu v 5hvězdičkovém hotelu vyzkouší to nejlepší, co Seychely mohou nabídnout,“ uvedl Sherin Naiken, generální ředitel Seychelles Tourism Board. A dodal: „Soutěž, jako je tato, se nekonají příliš často“.

Všechny informace o soutěži naleznete na adrese: www.my-seychelles-experience.com.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..