Se společností airberlin do Karibiku a USA

Partnerský článek

Cestující z Česka mohou nyní letět se společnostmi airberlin a Czech Airlines do Karibiku a USA. Obě aerolinky mají mezi sebou dohodu, která umožňuje lety z Prahy s Czech Airlines do Berlína, Düsseldorfu a Mnichova a poté dále s airberlin do Karibiku a USA.

Foto: www.airberlin.com

Foto: www.airberlin.com

 

Druhá největší německá aerolinka tak nabízí lety do slunečného Karibiku, do Cancúnu, Curacaa, Punta Cana, Puerto Plata a také Varadera. Přes Berlín a Düsseldorf lze zvolit ale i cíle v USA. Několikrát za týden se létá například do slunného státu Florida, do Miami a Fort Myers, a kromě toho do Chicaga a New Yorku.

Vždy srdečné přivítání: služby na dálkové trase

Na palubě letadel na dálkových trasách A330-200 k pohodlí během letu přispívají mimo jiné nová sedadla v Economy Class, vybavená antitrombózní vycpávkou a individuálně nastavitelnou opěrkou hlavy. Příjemný zážitek z letu na palubě letadel airberlin doplňuje Inflight Entertainment System (palubní zábavní systém) s 8,9palcovými LED monitory s vysokým rozlišením v každém sedadle.

Cestující v nové airberlin Business Class si nyní mohou užít ještě více soukromí a exkluzivních služeb. Hosté společnosti airberlin cestují v pohodlných sedadlech s masážní funkcí, kterou lze stisknutím tlačítka proměnit ve zcela plochou postel. Z každého místa má cestující přímý vstup do uličky. Každé sedadlo má moderní zábavní systém s 15palcovou dotykovou obrazovkou a dálkovým ovládáním s více než 200 hodin špičkových filmů, seriálů, hudby a her na vyžádání.

Na každém letu, nejen na dálkových letech, zve airberlin své hosty na bezplatné nápoje, občerstvení nebo hlavní jídlo. Více informaci na www.airberlin.com.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..