Partnerská sekceUSA

Se společností airberlin do Karibiku a USA

Partnerský článek

Cestující z Česka mohou nyní letět se společnostmi airberlin a Czech Airlines do Karibiku a USA. Obě aerolinky mají mezi sebou dohodu, která umožňuje lety z Prahy s Czech Airlines do Berlína, Düsseldorfu a Mnichova a poté dále s airberlin do Karibiku a USA.

Foto: www.airberlin.com
Foto: www.airberlin.com

 

Druhá největší německá aerolinka tak nabízí lety do slunečného Karibiku, do Cancúnu, Curacaa, Punta Cana, Puerto Plata a také Varadera. Přes Berlín a Düsseldorf lze zvolit ale i cíle v USA. Několikrát za týden se létá například do slunného státu Florida, do Miami a Fort Myers, a kromě toho do Chicaga a New Yorku.

Vždy srdečné přivítání: služby na dálkové trase

Na palubě letadel na dálkových trasách A330-200 k pohodlí během letu přispívají mimo jiné nová sedadla v Economy Class, vybavená antitrombózní vycpávkou a individuálně nastavitelnou opěrkou hlavy. Příjemný zážitek z letu na palubě letadel airberlin doplňuje Inflight Entertainment System (palubní zábavní systém) s 8,9palcovými LED monitory s vysokým rozlišením v každém sedadle.

Cestující v nové airberlin Business Class si nyní mohou užít ještě více soukromí a exkluzivních služeb. Hosté společnosti airberlin cestují v pohodlných sedadlech s masážní funkcí, kterou lze stisknutím tlačítka proměnit ve zcela plochou postel. Z každého místa má cestující přímý vstup do uličky. Každé sedadlo má moderní zábavní systém s 15palcovou dotykovou obrazovkou a dálkovým ovládáním s více než 200 hodin špičkových filmů, seriálů, hudby a her na vyžádání.

Na každém letu, nejen na dálkových letech, zve airberlin své hosty na bezplatné nápoje, občerstvení nebo hlavní jídlo. Více informaci na www.airberlin.com.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button