NezařazenéSandals Resorts

Sandals Resorts – přehled touroperátorů

Přehled doporučených českých touroperátorů, kteří mají v nabídce hotely Sandals Resorts.

Foto: Sandals Resorts

[box]

Natour Klára Kachtíková

Product Manager

Tel: +420 542 215 713, +420 603 315 813

Email: letenky@natour.cz, eurovikendy@natour.cz

Siam Travel International Tomas Jansky

Product Manager

Tel: +420 255 700 870-3

Email: siam@siamtravel.cz

Experitour Ondrey Zika

Company Official

Tel: +420 776 774 995

Email: ondrej.zika@experitour.cz

Fischer Stanislav Zeman CITY EMPIRIA, Na Strži 65/1702, Prague 4

Tel: +420 221 636 118

Email: stanislav.zeman@fischer.cz

Exclusive Tours Petr Udavsky

Chief Travel Consultant

Olivova 2096/4, Prague 1

Tel: +420 777 533 603

Email: udavsky@exclusivetours.com

Deluxea Jana Tothova

Product Manager

Na Prikope 392/9, Prague 1

Tel: +420 224 234 964

Email: jana@deluxea.cz

Eso Travel Petr Gross

Product Manager

Korunovacni 22, Prague 7

Tel: +420 233 377 711

Email: petr.gross@esotravel.cz

SNAIL Travel International Kristina Králová

 

 

Veleslavinova 6, Prague 1

Tel: +420 224 814 567, 224 813 926

Email: kristina@snailtravel.cz

[/box]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button