Sandals ResortsZprávy

Sandals na Svaté Lucii

Na ostrově Sv. Lucie se podepsal francouzský vliv, který ve spojení s exotickou krásou bělostných pláží a svěží zelení deštných pralesů, doslova svádí k návštěvě. Dva strmé pozůstatky vulkánu, majestátně se vynořující z neuvěřitelně čistého moře, vytvářejí dominantu a zároveň nejfotogeničtější místo ostrova, které je právem zařazeno na seznam UNESCO.

Foto: Sandals Resorts

Toto je ráj jak má být, plný přírodních krás, bohatý na historii a s okouzlující romantikou. Úžasné panoramatické výhledy navždy přetrvají ve vašem srdci.

Na protáhlém soukromém poloostrově, dalo by se skoro říci na konci světa, se podél pláže ukrývá mezi palmami letovisko Sandals Grande St. Lucian Spa & Beach Resort. Bazén se vine jako had kolem bungalovů, a tak do něj mohou mnozí hosté vstoupit přímo ze své terasy.

Foto: Sandals Resorts

Nové bungalovy a restaurace nad vodní hladinou poskytují moderní luxus spojený s exotickou architekturou. Vody zálivu Rodney Bay jsou nejklidnější na celém ostrově.

Pomyslete na jakýkoliv vodní sport včetně potápění na korálových útesech a ihned ho můžete vyzkoušet. Pokud pak budete unaveni, zajděte relaxovat do Red Lane® Spa. Hostům je k dispozici i 24hodinová služba Sandals Butler Elites.

O rezortu se říká, že jeho krása se nejvíce přibližuje dokonalé dovolenkové pohlednici. I na Sv. Lucii mají hosté přístup k ještě luxusnějšímu vybavením a celkem do dvaceti pěti pětihvězdičkových gurmánských podniků v rámci programu „bydli v jednom, ale užívej si ve třech”. Nedaleko je totiž další letovisko Sandals Regency La Toc Golf Resort &Spa s devítijamkovým hřištěm a Sandals Halcyon Beach.

Letecké spojení na Sv. Lucii s Condor Airlines z Frankfurtu a z Mnichova, s British Airways z Gatwicku v Londýně.

Více:

http://www.sandals.com/main/grande/gl-home/

http://www.sandals.com/main/lucia/lu-home/

http://www.sandals.com/main/halcyon/ha-home/

Postupně Vám v rubrice Destinace měsíce představíme tyto luxusní hotelové resorty v Karibiku.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button