Sandals ResortsZprávy

Sandals na ostrově Grenada

Sandals La Source leží v srdci exkluzivní pláže Pink Gin v exotickém ráji ostrova, kde se vůně koření a tropických květů promíchávají v opojný elixír romantiky.

Foto: Sandals Resorts

To, co kdysi bývalo jen představou o dokonalém obrazu, je dnes nejpřitažlivější destinací Karibiku. Na vulkanickém ostrově objevíte pláže s bílým, černým i růžovým pískem. Greanada, která si vysloužila přízvisko “ostrov koření“, je fascinující destinace s několika neuvěřitelně krásnými zázraky přírody, od působivých vodopádů po bujné pralesy s velkým množstvím turistických tras a úžasná horská jezera. Metropole láká na atraktivní britskou koloniální architekturu a v řadě nočních podniků vibruje zábavný noční život. Kromě bohatého života na korálových útesech ukrývá oceán také lodní vraky, z nichž nejoblíbenější je „Titanik Karibiku“. Největší specialitou je na Grenadě muškátová zmrzlina z oříšku, který se tady pěstuje ve velkém.

V rezortu jeho autoři pustili naplno uzdu své fantazii a kreativitě. Horní apartmány mají vskutku úchvatné vlastní bazény spojené s terasami a božským výhledem. Jiné bazény zase poskytují malé kousky svého prostoru k vytvoření malého obývacího pokoje. Romantiku ve dvou si zamilované páry užívají ve velkých vanách umístěných na terasách ve všech apartmánech v italské vesnici a v Lover’s Hideaway.

Letecké spojení na Grenadu zajišťuje Condor Airlines z Frankfurtu.

Více:

http://www.sandals.com/main/grenada/ls-home/

Postupně Vám v rubrice Destinace měsíce představíme tyto luxusní hotelové resorty v Karibiku.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button