JamajkaSandals ResortsZprávy

Sandals na Jamajce

Mohli bychom říci, že Jamajka je přímo baštou Sandals. Tady totiž v roce 1981 odstartovala jejich závratná kariéra, když Gordon „Butch“ Stewart otevřel jako vlajkovou loď své první letovisko v Montego Bay.

Sandals Royal Caribbean, Foto: Sandals Resorts

Jamajka je velice přívětivá země s pohostinnými lidmi, nakažlivým reggae, vysokými horami a plantážemi nejlepší kávy na světě, s nekonečnými bělostnými písčitými plážemi, řekami a vodopády, skvělým jídlem a nekonečnou nabídkou vodních i adrenalinových sportů. Na 4 různých místech Jamajky se zabydlelo 7 rezortů Sandals:  Sandals Royal Caribbean, Sandals Montego Bay, Sandals Royal Plantation, Sandals Negril, Sandals Ochi Beach Resort, Sandals South Coast (dříve Whitehouse) a butikový autentický jamajský Sandals Inn.

Rezorty nabízejí exkluzivní program „Stay at One, Play at All Sandals“ Vyberete si jeden rezort Sandals k pobytu na Jamajce, ale užívat si nabídku all included můžete ve všech, včetně dopravy mezi nimi v Montego Bay. Celkem je vám k dispozici 20 nádherných restaurací 5 Star Global Gourmet® .

Vynikající letovisko s nejatraktivnějšími bungalovy nad mořskou hladinou, postavené v tahitském stylu speciálně pro novomanžele je Sandals Royal Caribbean. Na Jamajce vůbec první rezort s bungalovy nad vodou a také jediný, kterému patří nedaleký malý ostrůvek s autentickou thajskou architekturou a restaurací.

Sandals Royal Plantation byl postaven na útesu už v padesátých letech minulého století během doby charakterizované mimořádným starosvětským šarmem. Tato klidná svatyně si udržuje hvězdnou pověst jako jedno z nejkrásnějších letovisek Jamajky dodnes. Je to zároveň butikový resort s exkluzivním servisem majordomů. Jako jediný na světě v kategorii all inclusive, má pro své hosty i Champagne a Caviar Bar. Všechny apartmány mají výhled na moře. Lenošení u bazénu nebo odpolední čaj na terase můžete proložit procházkou nebo hrou na nedalekém Sandals Golf & Country Club. Konec konců, Jamajka patří se svými 12 golfovými hřišti mezi golfové velmoci Karibiku.

Sandals Montego Bay, Foto: Sandals Resorts

Nedaleký Sandals Ochi Beach Resort nabízí dalších 16 restaurací včetně bezplatného transferu. Tady ovšem zcela plná výměna výhod mezi všemi Sandals neplatí. V tomto případě se výsady týkají pouze hostů Plantation.

Sandals Negril je skrytý a klidný plážový rezort na proslulé jedenáctikilometrové negrilské pláži s nabídkou tradičních relaxačních metod k hýčkání vašeho těla. Tato strana Jamajky nabízí jedny z nejlepších západů slunce v Karibiku, stejně jako nesčetné množství vodních sportů. A noční zábava? Ta se nese v letovisku každý den v jiném stylu a na jiné téma. Nehledě k tomu, že Negril sám o sobě žije bohatým nočním životem.

Oblíbená hnízdečka lásky v bungalovech nad vodou byla na Jamajce vybudována  také v Sandals South Coast (otevřené 1. listopadu 2017), dříve rezortu známém pod názvem Sandals Whitehouse . V letovisku mají všechny apartmány výhled na moře, v nejnovějších líbánkových bungalovech dokonce můžete do moře hledět skrz prosklenou podlahu. Část letoviska se nese v evropském duchu a svou architekturou napodobuje italskou, holandskou a francouzskou vesnici.

V Montego Bay si užijete ještě Sandals Montego Bay. 

Butikový Sandals Inn Montego Bay byl po 38 letech provozování dne 21.7.2019 vyřazen z portfolia Sandals.

Letecké spojení na Jamajku zajišťuje Condor Airlines z Frankfurtu a z Mnichova do Montego Bay a do Kingstonu, tam i s British Airways z Gatwicku v Londýně.

Více informací o rezortech:

http://www.sandals.com/main/royal/rj-home/

http://www.sandals.com/main/plantation/rp-home/

http://www.sandals.com/main/ochorios/or-home/

http://www.sandals.com/main/negril/ne-home/

http://www.sandals.com/main/whitehouse/wh-home/

http://www.sandals.com/main/montego/mo-home/

Postupně Vám v rubrice Destinace měsíce představíme tyto luxusní hotelové resorty v Karibiku.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button