Sandals ResortsZprávy

Sandals na Barbadosu

V pořadí druhé letovisko na Barbadosu –  Sandals Royal Barbados, přivítalo své první hosty teprve 20. prosince 2017.

Foto: Sandals Resorts

Není divu, že svěže zelený ostrov s divokým vnitrozemím a hlavním městem zapsaným na seznamu UNESCO si získal přezdívku „Klenot Karibiku“. Je tu ale ještě něco, co přitahuje návštěvníky. Je to široká škála zajímavých aktivit, včetně festivalů, sportovního vyžití, hudby, nočního života, místních tradic a výborné kuchyně. Úžasný podvodní život na korálových útesech, botanické zahrady a ukryté jeskyně kontrastují s koloniálními památkami, třeba plantážnickými domy.

Foto: Sandals Resorts

Mezi svými soukmenovci se rezort chlubí řadou prvenství. Jako první ze Sandals má střešní restauraci, první střešní bar, první střešní bazén a tamtéž vířivou vanu, vše s panoramatickým výhledem na oceán. Při pohledu z restaurace máte pocit, že už už dostanete závrať, prosklené stěny budí dojem, že se vznášíte přímo nad mořem.

Nový je i koncept dvou restaurací, v americké taverně podávají tradiční americké pokrmy a Chi Asian Fusion je první restaurací, která v jednom menu spojuje kuchyni z Číny, Japonska, Koreji, Thajska, Vietnamu a Singapuru. Posledním prvenstvím je otevření tradičního pánského holičství.

Kategorie s nabídkou služby butler zahrnuje transfer z letiště v limuzíně Rolls Royce.

Zkuste také Sandals Barbados. I na Barbadosu můžete využívat vybavení a servis obou letovisek, nezáleží na tom, ve kterém jste ubytovaní.

Letecké spojení na Barbados zajišťuje Condor Airlines z Frankfurtu a z Mnichova

Více informací o rezortech:

http://www.sandals.com/main/royalbarbados/rb-home/

http://www.sandals.com/main/barbados/bd-home/

Postupně Vám v rubrice Destinace měsíce představíme tyto luxusní hotelové resorty v Karibiku.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button