Sandals Resorts

Sandals na Bahamách

Nejelegantnější resort hledejte na Bahamách na ostrově Nassau, přímo u nádherné písčité pláže Cable Beach, kde zažijete úplně novou podobu luxusu. Sandals Royal Bahamian, letovisko obklopené nekonečným prostorem průzračné tyrkysové vody s mohutnými korálovými útesy, vás zaručeně překvapí a okouzlí.

Foto: Sandals Resorts

V tomto ostrovním ráji 700 ostrovů a 2 400 korálových ostrůvků si každý najde to své. Vodní sporty i aktivity na pláži, odpočinek, péči o tělo i o duši.

V letovisku se snoubí kombinace evropské sofistikovanosti s oázou starobylého šarmu a elegance s nádhernou přírodou. Původně bylo letovisko soukromým klubem „The Balmoral Club“ pro smetánku 40. let minulého století. Častými hosty byli přátelé vévody a vévodkyně z Windsoru, v době, kdy byl vévoda guvernérem Baham. Později, během natáčení filmu „Help!“ si tady užívali členové skupiny Beatles.

Již za pouhou minutu plavby se ocitnete na exkluzivním soukromém ostrově Sandals Cay s nádhernými bělostnými plážemi.

Chuťové pohárky hostů hýčkají v 10 restauracích podávajících pokrmy nejrůznějších kuchyní světa a celé tělo pak v lázních „Red Lane® Spa“ vycházejících ze starých karibských tradic. Klienti  jsou velice nároční a vyžadují ty nejlepší služby. Některé balíčky zahrnují osobního majordoma (butler servis) a bezplatný transfer z letiště luxusními vozy Rolls Royce nebo Mercedes Benz.

Foto: Sandals Resorts

Další bahamský plážový resort Sandals Emerald Bay hledejte na ostrově Great Exuma na míli dlouhé bílé písečné pláži kolem Emerald Bay. Jeho zvláštností je otevřené ohniště přímo v bazénu.

Na golfisty tady čeká lahůdka, skvělé 18jamkové golfové hřiště, které navrhl Greg Norman, a které je považováno za jedno z nejlepších v Karibiku. Hosté Sandals Emerald Bay Golf, Tennis & Spa Resort mohou využívat hřiště neomezeně a neplatí green fee.

Více:

http://www.sandals.com/main/bahamian/ba-home/

http://www.sandals.com/main/emerald/em-home/

Postupně Vám v rubrice Destinace měsíce představíme tyto luxusní hotelové resorty v Karibiku.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button