Saalfelden Leogang Touristik GmbH & Tourismus Saalbach Hinterglemm

Dvě místa, jeden cíl – relaxace, sport a zábava, vypnout a přesto být aktivní. Rodinné prázdninové obce Saalfelden a Leogang, uprostřed regionu Pinzgau, jedné z nejmalebnějších oblastí Salcburska, zvou k dovolené od každoden-ního shonu.

Saalfelden Leogang

Oblast Saalfelden Leogang slibuje zábavnou a kulturní dovolenou na horách. Příroda, kultura a kulinářství tady lákají do propojeného světa požitků.

V zimě čeká slunce, sníh, 70 moderních vleků a lanovek, 270 km nádherných sjezdovek a nedotčené svahy s hlubokým sněhem v největší souvislé lyžařské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.  Lyže, snowboard, útulné horské chaty, aprés ski, vyjížďky na saních s koňmi, sáňkování a zhruba 150 km upravených běžkařských tratí v úžasné zimní scenérii zajistí nezapomenutelný zimní zážitek.

V létě lákají jemně zaoblené kopce pásem Pinzgauer Grasberge, Leoganger Steinberge a působivý masív Steinernes Meer. Horská kola a cyklistika, turistika a severská chůze, horské túry a lezení, plavání a slunění patří k nejoblíbenějším prázdninovým činnostem v okolí a jsou jen částí pestré a lákavé nabídky prázdninového programu.

Oblast Saalfelden Leogang má více než 400 km turistických cest, nejlépe upravených a zajištěných. Útulné salaše zvou k odpočinku a vychutnání panoramatického výhledu při vydatné svačince, daleko od stresu a shonu. 720 kilometrů tras pro horská kola všech stupňů obtížnosti, 480 km cyklistických tras v údolí, žhavé singeltraily a největší bikerský park Evropy slibují bezmeznou bikerskou zábavu.

[box]

Mittergase 21a

A-5760 Saalfelden

T: 0043 6582 70660 15

stefan.kaufmann@saalfelden-leogang.at

www.saalfelden-leogang.at

[/box]

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..