S7 Airlines zahajují přímé lety z Novosibirska do Tokia

S7 Airlines, člen globální letecké aliance oneworld, zahájily pravidelnou přímou linku z Novosibirska do Tokia. Díky spojení Prahy s Novosibirskem je to další možnost, jak se z České republiky dopravit do hlavního města Japonska.

Foto: Martin Tatek

Cestující z Prahy se snadno dostanou do sibiřské metropole Novosibirska pravidelnou linkou, a to v pondělí a v pátek. Odtud mohou pokračovat v cestě do Japonska. Lety z Novosibirska do Tokia jsou naplánovány jedenkrát týdně v sobotu, z Novosibirska odlétají ve 23:00 a přistávají na letiště Narita v 7:35 hodin místního času. Zpáteční let odlétá v neděli v 8:40 a přistává v Novosibirsku v 1:45.

Lety S7 Airlines jsou uskutečňovány moderními letouny Airbus A320neo s kapacitou 8 míst v byznys třídě a 156 cestujících v ekonomické třídě. Pohodlná křesla jsou vybavena zásuvkami s konektorem USB a držáky mobilních zařízení. Malý třístupňový stojan umístěný v úrovni očí umožňuje umístění tabletu nebo smartphonu na zadní straně sedačky před cestujícím. Pro lety z Prahy do Novosibirska mohou pasažéři získat ve věrnostním programu S7 Priority 1390 bonusových mil, a pokud se rozhodnou cestovat do Tokia, získají nejméně 1400 bonusových mil navíc. Shromážděné bonusy v S7 Priority mohou být vynaloženy na letenky, jakož i na další služby, které lze zakoupit na serveru s7.ru a na letištích odletů. Letenky S7 Airlines lze zakoupit v síti s7.ru prostřednictvím aplikace pro iPhone nebo aplikace pro Android a v jakékoli pobočce S7. Informace o letech, rezervace a zakoupení letenky je možné získat též telefonicky v kontaktním středisku na čísle +8 800 700 0707.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..