S7 Airlines zahájila přímé lety z Novosibirska do Guangzhou

21. května zahájila letecká společnost S7 Airlines, člen globální letecké aliance oneworld®, přímé lety z Novosibirska do čínského Guangzhou. Cestující z Prahy se snadno dostanou do Novosibirska, největšího města Sibiře, pravidelnou linkou S7 Airlines dvakrát týdně z Letiště Praha. Odtud mohou pokračovat v cestě do Číny.

Foto: Pixabay

Guangzhou, třetí hlavní město v Číně, je lákavou destinací pro rodinnou dovolenou i služební cesty. Město s dlouhou historií má co nabídnout – mauzoleum, parky, velký přístav a živé kombinace starověké a moderní architektury. Pro podnikatele z celého světa se jednou ročně stává velkým lákadlem díky veletrhu Canton Fair – platformě pro dialog s asijskými partnery.

Lety do Guangzhou jsou operovány dvakrát týdně, v úterý a v neděli. Odlet z Novosibirska je v 09:10 a přílet na letiště Guangzhou je ve 04:15 místního času příští den. Zpáteční let odlétá ve středu a v pondělí v 05:15 a přistane v Novosibirsku v 10:50 dopoledne.

Lety S7 Airlines jsou uskutečňovány moderními letouny Airbus A320 neo, které se vyznačují nejtišším provozem mezi letadly této třídy s kapacitou 8 míst v byznys třídě a 156 cestujících v ekonomické třídě. Pohodlná sedadla jsou vybavena zásuvkami s konektorem USB a držáky mobilních zařízení. Malý třístupňový stojan umístěný v úrovni očí umožňuje umístění tabletu nebo smartphonu na zadní straně sedačky před cestujícím. Pro lety z Prahy do Novosibirska mohou pasažéři získat ve věrnostním programu S7 Priority alespoň 1390 bonusových mil, a pokud se poté rozhodnou cestovat do Guangzhou, získají minimálně 1340 bonusových mil.

Shromážděné bonusy v S7 Priority mohou být vynaloženy na letenky, jakož i na další doplňkové služby, které lze zakoupit na serveru s7.ru a na letištích odletů.

Letenky S7 Airlines lze zakoupit v síti s7.ru prostřednictvím aplikace pro iPhone nebo aplikace pro Android a v jakékoli pobočce S7. Informace o letech, rezervace a zakoupení letenky je možné získat též telefonicky v kontaktním středisku na čísle +8 800 700 0707.

Více na www.s7.ru

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..