DopravaZprávy

S7 Airlines spolupracuje s Airbnb

S7 Airlines aktivně rozšiřuje možnosti pro cestující zorganizovat si celou cestu na své vlastní internetové stránce – www.s7.ru – spoluprací s oblíbenými cestovními službami.

Foto: Pixabay

Od letošního léta S7 Airlines nabízí možnost získat míle ve věrnostním programu S7 Priority pro rezervace míst k pobytu s online platformou Airbnb. Za každých 20 RUB (cca 7 Kč) vynaložených na pronájem jedinečného ubytování – autentických bytů a pokojů, vil na pobřeží, jachet a dokonce i středověkých hradů – lze získat 1 míli na svůj osobní účet v programu S7 Priority.

Za účelem získání bonusových mil je třeba přejít na internetovou stránku Airbnb prostřednictvím www.s7.ru. Snadno to lze provést hned po zakoupení letenky, nebo například prostřednictvím sekce „Program partners“ pro ty, kteří se předem přihlásili. V takovém případě nebude nutné při rezervaci ubytování zvlášť vyplňovat číslo S7 Priority. Shromážděné bonusy ve věrnostním programu S7 Priority mohou být utraceny za letenky, stejně jako za doplňkové služby, které lze zakoupit na letišti s7.ru a na letištích odletu.

Letenky S7 Airlines lze zakoupit v síti s7.ru prostřednictvím aplikace pro iPhone nebo aplikace pro Android a v jakékoli pobočce S7. Informace o letech, rezervace a zakoupení letenky je možné získat též telefonicky v kontaktním středisku na čísle +8 800 700 0707.

Více na www.s7.ru

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button