S Ural Airlines přímo z Prahy do Ruska či tajemné Asie

V nastávající sezoně rozšiřuje přední ruská letecká společnost Ural Airlines nabídku destinací a jako již tradičně zvyšuje též počet frekvencí vlastních letů z Jekatěrinburgu a Nižního Novgorodu do Prahy a zpět v porovnání s minulou sezonou. Zároveň přibude unikátní spojení do Čeljabinsku z pražského letiště.

Foto: Archiv Ural Airlines

Foto: Archiv Ural Airlines

Tradiční spojení, nové cíle

Za téměř dvacet let přepravy mezi Prahou a Jekatěrinburgem se staly Ural Airlines již tradiční společností na Letišti Václava Havla Praha. Jekatěrinburg, domovský přístav Ural Airlines, nazývaný též „třetí hlavní město“, bude dějištěm Mistrovství světa ve fotbale 2018. Velkou výhodou Jekatěrinburgu je jeho poloha na pomezí Evropy a Asie.

Po zahájení leteckého provozu z Nižního Novgorodu na Letiště Praha se v letošním roce poprvé objeví zcela unikátní letecké spojení z Prahy do Čeljabinsku, milionové metropole Jižního Uralu. Všechny lety jsou zajišťovány letouny Airbus a po přírůstku 2 strojů v roce 2013 bude během roku 2014 rozšířena flotila nejméně o další 3 stroje. Na úseku z Letiš­tě Praha do Ruska jsou využívána letadla A320, vybavená plnohodnotnými kabinami business třídy, při návazných letech se pak můžete setkat výhradně s dalšími typy Airbusů.

Další a stále se zdokonalující předností Ural Airlines je skvělá možnost transferových letů. Z Prahy přes Jekatěrinburg můžete letět do Vladivostoku, Irkutsku, Novosibirsku, Jakutsku, Dušanbe, Biškeku, Soči, Norilsku a dalších destinací. Výhodné je též spojení do Pekingu.

Zvolte naše křídla pro cestu a zvolíte mezinárodní standardy a ruské pohostinství.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..