S novým Travel Digestem po neznámém Česku, Sieně i Litvě

Znáte halászlé nebo pučálku? Srpnový Travel Digest vám naservíruje tradiční rakousko-uherské pokrmy, provede vás po turisticky neprošlapaných cestách v Česku, italské Sieně, Litvě, Bělorusku a mnoha dalších místech.

travel digest

Nechybí ani soutěž jen pro předplatitele, ve které tentokrát můžete vyhrát voucher na benzin u Agipu v hodnotě 2000 Kč. Dále můžete soutěžit s ČSA o letenky do Stockholmu anebo s easyJetem o letenky do Paříže. Že nemáte Travel Digest předplacený? Nevadí, stačí vyplnit jednoduchý formulář zde, předplatné uhradit a do soutěže s Agipem se můžete ještě zapojit.

Proč byste si neměli nechat ujít srpnový Travel Digest?

Mimo sezonu a mimo prvoplánové turistické cíle jsme se vydali na řecké ostrovy Dodekanésos, do amerického Brooklynu a Brazílie. Pokud plánujete větší trip autem, můžou vás inspirovat redaktoři, kteří se vydali Škodou Oktavia přes Polsko, Litvu, Bělorusko, Ukrajinu a Slovensko. Jací jsou zdejší lidé a jak vnímají nedávnou historii? To a ještě více se dočtete v novém Travel Digestu.

Se 14 tipy, kam v Česku na výlet, se o babím létě nudit nebudete. Už jste byli u hravého pramene v Mariánských Lázních, na bizoním ranči nebo v Pekelných dolech? Nenechte si to ujít!

Za exotikou vás redakce pozve na Šalamounovy ostrovy 60. let, kde uvidíte, jak vypadala jejich tehdejší nevinnost. Podíváte se i na počátky afrického safari, které založil německý generál Paul Von Lettow-Vorbeck.

S novou rubrikou „Průvodce“ vás redakce vezme na místa, kde jste možná ještě nebyli, za zážitky, které stojí za to: do mystické Kéraly, magické Litvy, tajemné Sieny a luxusního Graubündenu. Podrobnější obsah čísla najdete zde.

Neváhejte a pořiďte si nový Travel Digest. Nebudete litovat!

lp

 

 

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..