Zprávy

S novým Travel Digestem na expedici do Mongolska i po pražských pivnicích

Tam, kde si dávají koně dobrou noc, na mongolskou step, se vydal ve své reportáži Adam Maršál v novém čísle časopisu Travel Digestu. V říjnovém čísle se s redaktory podíváte do Nebeského údolí míru v Himalájích, za freeridem na Aljašku, na nejsevernější část Evropy na Nordkapp a ohřejete se ve vyklidněné Jamajce, v Guatemale či na Belize. Nakonec s námi můžete hledat celý svět v oroseném půllitru piva v pražských klášterních pivovarech nebo v pivních klubech…

titulka

Máte rádi české pivo? Znáte pivotéky a rádi objevujete nově vzniklé pivovary? Připravili jsme pro vás exkurzi do pivovarnictví nejen v Praze, ale i v jejím okolí. O malých pivovarech si redaktoři Travel Digestu povídali s Janem Šuráněm, prezidentem Českomoravského svazu pivovarů.

Nechybí ani soutěž pro předplatitele, kteří mohou zkusit štěstí a vyhrát dvě letenky do Kodaně s Českými aeroliniemi. Pokud dáváte přednost aktivnější dovolené, soutěžte s Travel Digestem a CK Adventura o cyklopobyt ve Francii. Jezdíte do Německa? Společnost Deutsche Bahn připravila pro čtenáře Travel Digestu soutěž o jízdenky.

Chcete si přečíst více a soutěžit v soutěžích o atraktivní výhry, které jsou určené jen předplatitelům?? Nenechte si ujít žádné číslo a objednejte si roční předplatné  za 399 Kč. Stačí vyplnit jednoduchý formulář zde.

lp

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button