S Holiday World procestujete svět křížem krážem

Tipy pro cestování, dovolené a dobrodružné výpravy přinese i letos tradiční veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2019. Na výstavišti v Holešovicích se od 21. do 24. února potkáte se zástupci z více než 40 zemí světa. Těšit se ale můžete i na krásy tuzemských památek a českých hor.

Foto: archiv TTG Czech, ilustrační

Vzhůru za exotikou!
Partnerskou zemí se pro letošní osmadvacátý ročník stala krásná Indonésie. Milujete-li zdejší kulturu, přírodní parky a rezervace, země více než sedmnácti tisíc ostrovů vás přijme s otevřenou náručí přímo v srdci Průmyslového paláce. Z dalších exotických zemí se představí Thajsko, Čína, Dominikánská republika, Kuba, Sír Lanka či Palestina. Na veletrh se opět vracejí Izrael a Indie, nově se pak představí Jihoafrická republika.

Švýcarsko plné novinek
Láká-li vás pěší turistika po evropských kopcích, pak rozhodně nevynechejte stánek Switzerland Tourism, který představí novinky pro letošní sezonu na téma Back to nature.

S Nomádem do KLDR
Že vám je Evropa malá? Zabalte batoh a vydejte se na cestu do KLDR, Japonska, Filipín či Polynésie. Bohatou nabídku zájezdů najdete u cestovní kanceláře Nomád, která je pravidelným účastníkem veletrhu již od jeho vzniku a po světě pro vás připravuje expedice už více než 22 let.

Malta perlou Středomoří
Malta je ostrov, kde si každý najde své. Je ideálním místem pro milovníky moře a pláží, pro gurmány, kteří si rádi dopřejí dobré jídlo, i pro fanoušky do historie a kultury.

Přijďte si na HOLIDAY WORLD 2019 naplánovat dovolenou podle svého cestovatelského gusta. Více o akci na www.holidayworld.cz.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..