DopravaPartnerská sekceZprávy

S business jetem stihnete za jediný den práci i oddych

Partnerský článek

Společnost ABS Jets, lídr v soukromé letecké přepravě, zabezpečí nejen komfortní cesty na pracovní jednání, ale i výjimečné kulturní nebo sportovní zážitky, lety za vynikající kuchyní či jiný únik od všednosti.

Foto: archiv ABS jets
Foto: archiv ABS jets

Partner na světové úrovni oceněný desítkami mezinárodních cen, jakým je společnost ABS Jets, vám pomůže růst v podnikání i rozvíjet své osobní cíle a sny. S cenou letové hodiny již od 1.400 EUR je svět opět o poznání menší. Pokud cestujete opravdu hodně, můžete si dokonce „koupit i kus letadla“ pro sebe. Při dobře zvoleném financování a profesionální správě vašeho letounu v rukách odborníků vám totiž může vaše vlastní letadlo dokonce i vydělávat. Romantické rande v Paříži, módní přehlídka v Londýně či atraktivní sportovní zážitek v temperamentní domovině Ferrari se stanou sladkým oceněním vaší dřiny.

V soukromí letadla Citation Mustang s maximální kapacitou čtyř osob vás romantický útěk od reality vyjde jen na 7.500 EUR. A ráno se odpočatí, plní energie a nové inspirace můžete opět pustit do práce.Na křídlech osmimístného stroje Citation XLS+ se dostanete na kulturní zážitek například do milánské La Scale na představení Louskáček za hodinu a deset minut, při kapacitě osmi cestujících zaplatíte celkem 8.600 EUR.

Společnost ABS Jets se během 10 let působení na trhu ve střední a východní Evropě vypracovala mezi špičku ve svém oboru a stala se synonymem pro privátní létání. S hangáry v Bratislavě a v Praze poskytuje výjimečnou dostupnost pro cesty po starém kontinentě i do celého světa. Od asociace NBAA získala společnost ABS Jets v roce 2012 cenu Commercial Flying Safety Award za devět let trvající provoz bez jakékoli nehody, zranění osob nebo poškození zavazadel. V roce 2013 jí opakovaně přibyla ocenění od asociace NBAA v kategorii Commercial Business Flying Safety a Aviation Support Services Safety.

Více na www.absjets.com

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button