DopravaZprávy

Ryanair oslavil v Praze svého půlmiliontého zákazníka

Dne 8. října 2015 oslavila letecká společnost Ryanair svého 500 000. zákazníka od počátku svého působení na Letišti Václava Havla Praha. V roce 2014 otevřel svou první linku do Dublinu a Londýna Stanstedu. Šťastným zákazníkem byla paní Veronika Hradilová cestující s partnerem z Prahy do Bruselu Charleroi.

Foto: Ryanair
Foto: Ryanair

Ryanair svého 500 000. zákazníka v Praze oslavil nabídkou letenek pro odlety z Prahy v období listopadu a prosince 2015 za ceny od 549 Kč. Tyto levné letenky budou k dispozici do úterní půlnoci (13. října).

Denis Barabas, obchodní a marketingový ředitel Ryanairv Praze řekl: „Ryanair velmi těší, že může oslavit svého 500 000. zákazníka na Letišti Václava Havla Praha. V posledních dvou letech Ryanair zaznamenal obrovský nárůst poptávky po našich letech z pražského letiště, jelikož si naši zákazníci z České republiky nenechají ujít skutečně nízké ceny letenek společnosti Ryanair na linkách do Brém, Bruselu Charleroi, Dublinu a Londýna Stanstedu. Čeští zákazníci se i v následujících měsících mohou těšit na další zlepšení, mimo jiné i na inovativní webové stránky šité na míru našim zákazníkům se skvělými digitálními prvky a skutečnými recenzemi zákazníků z cílových destinací, lepší výběr jídel, nové uniformy posádky a modernizované interiéry letadel. Ryanair nabízí mnohem více než jen nejnižší ceny letenek.”

[box]

V rámci letního letového řádu Letiště Václava Havla Praha pro rok 2015 Ryanair realizoval:

  • 4 pravidelné linky: Brémy (3 x týdně), Brusel Charleroi (1 x denně), Dublin (1 x denně) a Londýn Stansted (2 x denně)
  • 31 letů týdně
  • více než 600 000 zákazníků ročně

[/box]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button