Partnerská sekceZprávy

Roadshow Asociace hotelů a restaurací ČR 2017

Partnerský článek

Naše akce jsou zaměřeny na majitele a provozovatele restaurací a ubytovacích zařízení. Každoročně vyjíždíme do několika krajských měst s přednáškami, které jsou věnovány aktuálním tématům a novinkám z oboru. Proč se našich akcí zúčastnit? Kromě kolegů z oboru potkáte i přednášející, kteří jsou jedničkami ve svém oboru. Můžete se tak zapojit do diskuse a získat relevantní a hlavně aktuální informace k uvedeným tématům.

 

 

A na co se můžete letos těšit? Dozvíte se například, jaké jsou nové povinnosti potravinového zákona, na co se zaměřují kontrolní orgány (příspěvky a panelová diskuse se zástupci SZPI a ČOI), jak konkurovat online a mnoho dalšího. Budete mít samozřejmě opět možnost potkat se s našimi dodavateli, kteří budou své produkty a služby prezentovat v hlavním sále. Celou akci zakončí oblíbená tombola s dárky od partnerů a společný oběd.

Podrobnější informace o roadshow včetně možnosti přihlášení naleznete na www.akceahr.cz. Nezapomeňte: Tyto akce děláme pro vás, pro naše členy, a jsou úplně zdarma. Přihlásit se může opravdu každý (platí i pro nečlenská zařízení). Kontaktní osobou je Michaela Pešková, peskova@ahrcr.cz, 236 042 381.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button