Reggae, Rum a Rastafariáni na Travel Meeting Pointu

V rámci doprovodného programu Travel Meeting Pointu se představí Jamajka. Ve čtvrtek 30. 10. od 10 hodin na výstavišti v Letňanech získáte maximum zajímavých a užitečných informací o destinaci, tolik nezbytných k tvorbě úspěšného produktu i k prodeji. Kromě toho bude mít na veletrhu Jamajka svůj jednací prostor po celou dobu konání B2B veletrhu TMP.

Zdroj: Visitjamaica.com

Zdroj: Jamaica Tourist Board

Ke vstupu do areálu výstaviště, který je pro profesionály zdarma, je nezbytná registrace předem zde. Jamajku najdete na expozici číslo 112.

Jamajka je ostrov v Karibském moři s nádhernými plážemi, mnoha vodopády a řekami, který nabízí nejen skvělé potápění a šnorchlování, plavání s delfíny, výlety na bambusových raftech, ale i pěší a cykloturistiku v Modrých horách. 12 golfových hřišť uspokojí náruživé golfisty, milovníky reggae, tance a milovníky dobrého jídla zase každoroční festivaly. S poklidnými prohlídkami historických památek kontrastuje pestrý noční život. Nabízí však mnohem víc… A díky charterovému spojení máte Jamajku na dosah. Přijďte a uvidíte.

Více se o Jamajce dočtete na novém webu www.visitjamaica.com, který získal letos 1. místo v kategorii multimédií na Tourfilmu v Karlových Varech.

 

lp

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..