LidéZprávy

Ředitelkou komerčních aktivit Letiště Praha se stala Jana Mouchová

Úkolem nové ředitelky bude posílit vztahy s komerčními partnery a zároveň pokračovat v rozvoji služeb a komfortu cestujících na pražském letišti při současném zlepšování poměru kvality a ceny těchto služeb. Prioritou bude také připravovaná rekonstrukce obchodních prostor v obou terminálech, která bude zahájena v první polovině letošního roku.

Foto: archiv Letiště Praha
Foto: archiv Letiště Praha

Jana Mouchová vystudovala zahraniční obchod na Obchodní fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Zkušenosti z oblasti obchodu a marketingu získala díky svému dlouholetému působení v mezinárodních firmách, jako jsou T-Mobile, Klepierre nebo Unibail-Rodamco. Posledních 13 let působila v oblasti správy a provozu komerčních nemovitostí na řídících a marketingových pozicích v několika významných obchodních centrech v Praze (Metropole Zličín, Centrum Chodov a Černý Most, Atrium Flora, Nový Smíchov).

„Rozvoj komerčních aktivit je pro nás dlouhodobou prioritou, což je důvod, proč jsme sáhli po zkušeném odborníkovi s dlouholetou praxí. Vzhledem k faktu, že je naším cílem i zvýšení zisků z neleteckého obchodu, jsou pro nás zkušenosti Jany Mouchové velmi cenné,“ říká Jiří Petržilka, člen představenstva Letiště Praha, a. s.

Jana Mouchová nahradí ve funkci dosavadního ředitele Bohumila Neumanna, který ze společnosti odchází.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button