DopravaLidéZprávy

Ředitelem provozu přeprav DB Schenker se stal Pavel Gorčica

Pavel Gorčica je od února novým členem top managementu a ředitelem provozu přeprav DB Schenker. Úspěšný manažer s bohatými zkušenostmi z průmyslu bude v logistické společnosti zastřešovat přepravní služby i pobočkovou síť.

Foto: DB Schenker

Do nejužšího vedení mezinárodního poskytovatele logistických řešení a globálních spedičních služeb DB Schenker přechází Pavel Gorčica z křesla provozního ředitele společnosti CRYTUR s.r.o. zabývající se výrobou syntetických krystalů pro vědu a průmysl. Před tím více než 20 let zastával pozici generálního ředitele ve společnosti KSM CASTINGS CZ a.s., která se zabývá výrobou hliníkových komponentů pro automobilový průmysl.

„Byl jsem u začátků fungování firmy, která se v následujících letech rychle rozvíjela. Obrat firmy se zvedl z půl milionu eur na 65 milionů eur a počet zaměstnanců se zvýšil z 60 na 600. Přináším si bohaté zkušenosti z logistiky na straně velké výrobní firmy. Kladu si nemalé cíle a těším se, až je společně v DB Schenker dosáhneme,“ řekl nový ředitel provozu přeprav DB Schenker Pavel Gorčica.

„Pavel Gorčica nastupuje do úspěšné a rychle se rozvíjející firmy. Věřím, že u nás naplno zúročí své letité zkušenosti s byznys developmentem. Jeho hlavním úkolem bude další rozvoj naší přepravní sítě, zavádění nových služeb a rozvoj komunikačních a prodejních kanálů,“ okomentoval novou personální posilu Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti DB Schenker.

Pavel Gorčica bude mít na starosti řízení úseku přeprav, tedy kamionové, železniční, námořní a letecké přepravy včetně celních služeb. Zodpovědní mu budou i manažeři jednotlivých poboček a regionálních hubů.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button