Radisson Blu Hotel, Prague otevírá své dveře

Hotel, který změnil v minulém roce svého majitele, prošel od začátku roku rebrandingem na značku Radisson Blu. Česku se tak představuje zbrusu nový Radisson Blu Hotel, Prague, který má za sebou celkovou půlroční rekonstrukci. Znovuotevření tohoto moderního hotelu navazuje na pozoruhodnou přeměnu stávající budovy, přičemž hlavní investice byla zaměřena na modernizaci a přestavbu interiérů bývalého hotelu.

Foto: Radisson Blue Hotel, Prague

Současný hotel Radisson Blu, Prague nabízí 160 luxusních pokojů a apartmánů vybavených moderními vymoženostmi, které jsou doplňkem klasické secesní architektury budovy. Hosté tak mají možnost pobývat v jedné z nejoblíbenějších destinací v Evropě, s kongresovými lokalitami, širokým spektrem muzeí, divadel, galerií a zajímavých restaurací v pohodlném dosahu.

Yilmaz Yildirimlar, viceprezident pro oblast střední a jižní Evropy hotelového řetězce Radisson, říká: „Jsme nadšeni, že můžeme otevřít tento historický hotel v tak skvělé lokalitě jako je Praha. Je to náš první hotel provozovaný formou tzv. leased agreement v jihovýchodní Evropě a představuje naši důvěru v pražský hotelový trh. Hotel Radisson Blu, Prague vidíme jako ideální centrum a místo pro pořádání konferencí, setkání a akcí. Hotel doplňuje náš Park Inn Hotel Prague. Jsme hrdí na to, že společnost Radisson Hotel Group má tak významný otisk v jednom z nejvíce vzrušujících měst v Evropě.“

Foto: Radisson Blue Hotel, Prague

Lars Wenaas, předseda společnosti Wenaasgruppen vlastnící nemovitost, dodává: „Jsme rádi, že jsme po rozsáhlé rekonstrukci mohli tuto pozoruhodnou nemovitost v Praze znovu otevřít jako hotel Radisson Blu. Wenaasgruppen nyní vlastní 26 hotelů ve velkých evropských městech, s celkem 10 972 pokoji.“

Zbrusu nový hotel v původní secesní budově z 19. století zachovává historické prvky a doplňuje je moderním interiérem. Nachází se u Karlova náměstí, mezi Starým a Novým Městem a je ideálním výchozím bodem pro pořádání obchodních schůzek, poznávání místních památek nebo návštěv obchodů v centru města. Hotel je také snadno dostupný; mezinárodní letiště Václava Havla Praha je vzdáleno 18 km od hotelu.

Pokud jde o jídlo a pití, hosté si mohou vychutnat mezinárodní či česká jídla v elegantním prostředí „The Restaurant“ nebo navštívit „The Bar“ s výhledem do živých pražských ulic. Sezonní střešní terasa s výhledem na Pražský hrad nebo tréninky ve fitness centru jsou lákavými místy ke sdílení na Instagramu.

Foto: Radisson Blue Hotel, Prague

V prostorách Radisson Blu Hotel, Prague najdete osm konferenčních místností až pro 150 účastníků. Jsou ideální volbou pro konference, firemní akce, elegantní gala večeře nebo menší skupinová setkání. Většina zasedacích místností poskytuje denní světlo. Účastníci konference ochutnajímoderní gastronomii a mohou si vyzkoušet novou vestavěnou audiovizuální technologii a bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi.

Tobias Krappen, generální ředitel hotelu Radisson Blu Hotel, Prague, říká: „Jsme hrdí, že můžeme přivítat naše hosty a poskytnout jim plnohodnotný zážitek z pobytu v hotelu značky Radisson Blu, který zahrnuje individuální přístup a jedinečnou atmosféru. Pro turistickou a obchodní klientelu jsme dokonalým partnerem, který jim pomůže vytvořit nezapomenutelné okamžiky z cestování v jednom z nejzajímavějších měst v Evropě.“

Foto: Radisson Blue Hotel, Prague

O ZNAČCE RADISSON BLU

Radisson Blu je značka, která nabízí vřelé a personalizované služby ve stylovém prostředí. Věnuje velkou pozornost malým detailům, které znamenají velký rozdíl. Hotely a resorty Radisson Blu mají celou řadu inovativních produktů a služeb, které poskytují autentické zážitky pro hosty s výrazným “Yes, I Can!“ přístupem. Hotely Radisson Blu se nacházejí ve velkých městech, klíčových letištích a turistických destinacích. Hosté a obchodní partneři mohou využít věrnostní program Radisson Rewards, který nabízí výjimečné výhody a odměny po celém světě.

Radisson Blu je součástí hotelového řetězce Radisson Hotel Group, do kterého patří také Radisson Collection, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson a Country Inn & Suites by Radisson.Hotelový řetězec Radisson Hotel Group je jednou z největších hotelových společností na světě s více než 1400 hotely v provozu či ve výstavbě po celém světě.

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..