Partnerská sekce

Pyžamová Maxin Party

Partnerský článek

Koncem ledna se v Art & Event Gallery Černá labuť konalo výroční setkání týmu Maxin PRAGUE s jejich místními obchodními partnery i tuzemskými klienty.

Foto: archiv společnosti Maxin Prague
Foto: archiv společnosti Maxin Prague

Jednatelka společnosti Ing. Jarmila Škoríková pro TTG: „Tato již tradiční společenská akce je pro nás příležitostí k poděkování za výbornou spolupráci a kvalitní služby, kterých se nám od našich smluvních dodavatelů při realizacích dostává. Obrázek by nebyl úplný, kdybych jedním dechem k tomu nepřidala velký dík všem zaměstnancům naší firmy, kteří pracují permanentně s vysokým nasazením. I přes to, že je náš tým v posledních měsících pod ideálním stavem, dokázali jsme vygenerovat o 23 procent více nabídek za současného navýšení loňského ročního obratu téměř o 10 procent. Tyto skutečnosti nám dovolují dívat se k nadcházejícím měsícům s optimismem i s plány dalšího rozvoje společnosti Maxin PRAGUE, a to jak směrem ke zdokonalování interních standardů, tak k rozšiřování našich programových nabídek.“

Netradiční Maxin Party v pyžamu nabila všechny zúčastněné hosty pozitivní energií, během večera panovala příjemná a přátelská atmosféra.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button