Zprávy

První zimní lázeňská sezona v Jáchymově zahájena

Krušné hory jsou někdy neprávem trochu opomíjeny. Přitom nabízejí řadu možností letních i zimních radovánek. Využily toho i lázně Jáchymov s novým programem Snowmánie, který je určen všem milovníkům zimních sportů.

Jáchymov Zdroj: Zima.klinovec.cz
Jáchymov Zdroj: Zima.klinovec.cz

Podpořily to také rozvoj krušnohorského Inter Skiregionu Fichtelberg – Klínovec i rozšíření lůžkové kapacity lázní. Nově vytvořené logo Resortu Jáchymov – Hotel and Relax resort zdůrazňuje hotelové a relaxační zázemí pro lyžařské areály. Návštěvník si může vybrat hotelové ubytování podle svých možností a přání. V nabídce je jeden 4hvězdičkový hotel Radium Palace pro nejnáročnější hosty, pět 3hvězdičkových hotelů i dva penziony s rodinnou atmosférou. Dopravu hostů z hotelu či penzionu k lyžařskému vleku zajistí pendlbus. Po lyžování mohou návštěvníci využít bazén se saunami, solnou jeskyní a bohatou nabídku relaxačních procedur v aquacentru Agricola. Atraktivní nabídkou jsou i pobytové balíčky s polopenzí včetně vstupu do aquacentra Agricola a vícedenních skipasů v areálu Inter SkiregionFichtelberg – Klínovec.

l. zimní lázeňská sezona v Jáchymově byla zahájena 5. –7. prosince. Skiareál Klínovec patří dnes k nejmodernějším lyžařským areálům v České
republice. Sousedství s německým lyžařským areálem Fichtelberg zkvalitnilo a rozšířilo celkovou nabídku.

V rámci Inter Skiregionu Fichtelberg – Klínovec skiareál nabízí 33 km výborně upravovaných sjezdových tratí všech obtížností, které jsou obsluhovány 1 kabinovou lanovkou, 6 sedačkovými lanovkami a 10 vleky. V sezoně 2014/2015 byla nabídka rozšířena vybudováním prostorné červené sjezdovky na jižních svazích Klínovce do Jáchymova, která poskytuje exkluzivní lyžařský zážitek. Obsluhuje ji 4sedačková lanovka s oranžovou krycí bublinou. Skiareálu Klínovec nechybí ani kompletní lyžařské zázemí a další způsoby rekreace – snow park s profesionálními shapery, 100 km upravovaných běžeckých tras, bobovou dráhu, wellness nebo aquapark.

Více| www.klinovec.cz a www.resortjachymov.cz.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button