Nezařazené

Prolistujte si novou brožuru MICE 2015/2016

Na veletrhu si již tradičně odbyla svou premiéru brožura MICE, kterou již 20 let vydává redakce TTG Czech. Nejnovější vydání pro období 2015/2016 opět prezentuje širokou nabídku hotelů, cestovních kanceláří a specializovaných agentur pro kongresové a incentivní služby. Ve Frankfurtu bylo možné ji získat nejen na stánku CzechTourism, ale také v oficiálním stánku Media café veletrhu IMEX, jehož je TTG Czech mediálním partnerem.

Mice 2015 150 dpi_01

 

Brožura MICE představuje hotely a reprezentativní prostory z hlediska jejich kongresového či incentivního využití, rovněž seznamuje s nabídkami jednotlivých členů Czech Convention Bureau a službami organizátorů kongresů.

Po úspěšné premiéře na veletrhu IMEX Frankfurt se bude brožura prezentovat také na IMEX Las Vegas (říjen 2015), WTM Londýn (listopad 2015), EIBTM Barcelona (listopad 2015), GIBTM Abú Dhabí (březen 2016), ITB Berlín (březen 2016), MITT Moskva (březen 2016), COTTM Peking (duben 2016) a ATM Dubaj (květen 2015). V České republice na akcích Trend Event Expo, Event Day, na veletrhu Holiday World. A dále bude distribuována v rámci marketingových aktivit CzechTourism a Czech Convention Bureau v zahraničí.

Na vybraných veletrzích je brožura MICE šířena i v elektronické podobě, například umístěním odkazu na webové stránky.

Brožuru si můžete prohlédnout ZDE.

red

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button