Proč to v některých firmách šlape lépe, odpoví Corporate Health Day

Proč to v některých firmách funguje hladce a jinde to dře? Jak sladit firemní hodnoty s potřebami zaměstnanců tak, aby rostl zisk? Na tyto otázky vám odpoví konference Corporate Health Day 2014, kde vystoupí Pavel Kysilka (Česká spořitelna), Milan Vašina (T-Mobile), Dita Stejskalová (Ogilvy) a další významní CEO.

corporate health day 2014Konference se koná ve čtvrtek 27. března 2014 od 9 do 19 hodin v Mramorovém sále v Rytířské ulici na Praze 1 (historická budova České spořitelny). Corporate Health Day 2014 vás do hloubky provede ekonomickým a sociálním systémem fungování Zdravých firem. Vystoupí úspěšní lídři a představí své projekty.

Konference  je určená těm, kdo mohou ve firmách opravdu něco změnit – generálním ředitelům, majitelům firem a předním HR stratégům.

Speciálními hosty konference budou profesor Martin Hollý (ředitel Psychiatrické nemocnice Bohnice) a Eva Holtl (Head of Health Center – Erste Group) a Šimon Ornest (ředitel a frontman The Tap Tap).

Odpolední bloky budeme věnovat do hloubky jednotlivým oblastem firemního zdraví a úspěšným projektům (CEZ, Česká spořitelna, Česká pojišťovna) – jejich přínosům, zajímavostem i možným úskalím. Konferenci uzavře koncert skupiny The Tap Tap.

Hlavním organizátorem akce je Barbora Stejskalová ze společnosti Human Garden, generálním partnerem Česká spořitelna.

Cena: 7.300,- Kč bez DPH

Výtěžek z konference bude věnován Projektu Studeo Jedličkova ústavu.

Zaregistrujte se zde: www.chd2014.com a stáhnete si podrobný program.

red

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..