Zprávy

Přípravy na MELTS 2015, veletrh luxusního cestování, v plném proudu

Uznávaní experti na luxusní cestování, nejlepší hotely zaměřující se na nejnáročnější klientelu i mezinárodní vlivná média se aktivně zapojují do MELTSTM 2015, veletrhu luxusního cestování Middle East Luxury Travel Show.

melts

Mezi novinky připravovaného prvního ročníku B2B akce zaměřené na regionální luxusní cestovní ruch patří uzavření spolupráce s hotely Grand Hyatt Doha a InterContinental Doha, které budou hostit prémiové nákupčí. Oba hotely reprezentují typickou pohostinnost, díky níž se Katar proslavil. Hotely se tak mohou stát inspirací pro náročné klienty, pro které je tento region zemí zaslíbenou.

Zároveň se MELTS může pochlubit cennými čtenáři, mezi něž patří vlivní lídři a osoby rozhodující v obchodních společnostech. Pro následující ročník bylo totiž jako Preferred Regional Business Media Partner jmenováno vydavatelství Forbes Middle East. Mediálním partnerem veletrhu je také TTG Czech Luxury, které se prezentuje aktuálně v elektronické podobě prostřednictvím newsletterů veletrhu a také na stránkách www.meltshow.com.

K nejočekávanějším osobnostem veletrhu patří Lorre White, která bude prezentovat své odborné znalosti na veletrhu jako Official MELTSTM 2015 Luxury Guru, a bude tak klíčovým speakerem.

„Jsme velmi hrdí na partnerství s těmi nejlepšími z nejlepších, což přináší nejen přidanou hodnotu celé akci, ale také oslovuje účastníky MELTSTM 2015. Návštěvníci si budou moci prohloubit znalosti, vytvořit vazby a sdílet informace,“ řekla Alexandra North, generální ředitelka oddělení událostí a komunikace z TTG MENA, jež organizuje MELTS.

MELTSTM 2015 se bude konat od 15. do 18. února 2015 v Katar Hall v hlavním městě Kataru Dauhá. Ve znamení integrity, vytříbenosti a znalostí vytvoří veletrh vrcholnou platformu pro sítě kontaktů, které podpoří obchodování a obohatí zavedené povědomí o luxusním cestovním ruchu.

Třídenní program poskytne prostor pro předem naplánovaná osobní setkání, konferenci Opening Enrichment Conference a řadu dalších večerních akcí, které se budou konat v Dauhá – v jednom z nejinspirativnějších měst pro venues.

Pokud si myslíte, že byste neměli chybět na luxusním veletrhu MELTS, kontaktujte nás na ­amara.­zemplinerova@ttg.cz. Společně s pořadateli akce vybereme deset nákupčích za Českou republiku, kteří budou mít hrazené letenky z Prahy, kompletní program i ubytování v Kataru.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button