DopravaNew YorkUSA

United Airlines: do New Yorku novým přímým letem

Od 7. června do 4. října nabídne společnost United Airlines zbrusu novou každodenní sezonní linku mezi Letištěm Václava Havla Praha a letištěm v New Yorku / Newarku.

[wzslider autoplay=“true“ interval=“4000″]

Novou pravidelnou linku bude aerolinka operovat letadlem Boeing 767-300 ER s celkovým počtem 214 míst. 30 sedadel v byznys třídě United Polaris, 49 v United Economy Plus a 135 v United Economy. Palubní služby United jsou bezkonkurenční. Unikátní byznys třída Polaris nabízí nový prémiový zážitek s veškerým komfortem a servisem. Od posezení v salonku před odletem až po klidný spánek ve vzduchu. První etapa United Polaris bude k dispozici na palubě z Prahy, nabízí se vám jedinečná příležitost vyzkoušet pravý komfort z cestování, ochutnat gurmánské delikatesy, budete mít vlastní povlečení ze Saks Fifth Avenue a exkluzivní výbavu s produkty od Soho House & Co’s Cowshed Spa, dostatečný prostor pro nohy a zvětšený osobní prostor. Sedadla jsou umístěna v blízkosti přední části kabiny Economy a poskytují další výhodu umožňující rychlejší odchod z letadla při příletu. Klienti, kteří cestují v United Economy z Prahy, si mohou vychutnat zdarma jídlo a nápoje (včetně piva a vína), jakož i osobní zábavní systém na vyžádání.

United provozuje největší hub v newyorské metropolitní oblasti na mezinárodním letišti Newark Liberty. Nachází se pouhých 14 kilometrů od Manhattanu, letiště nabízí nejrychlejší transfery do mnoha částí města včetně služby AirTrain na New York Penn Station v centru Manhattanu, s dobou cesty méně než 30 minut.

Společnost United neustále vylepšuje služby podle přání a zkušeností zákazníků ve svém domovském letišti New York / Newark. Na letišti se zákazník na každém kroku potkává se luxusními prodejnami a špičkovými technologiemi. Společnost United zlepšila odbavovací zařízení a systémy pro odbavení zavazadel a loni v létě představila nový salonek Polaris United pro mezinárodní zákazníky v byznys třídě. Salonek se rozprostírá na více než 2500 m2, nabízí 455 míst, 10 soukromých lůžek vybavených lůžkovinami Saks Fifth Avenue, 10 luxusních sprchových apartmánů s dešťovými sprchami a Soho House & Co’s Cowshed Spa, osobní služby komorníka a soukromý jídelní kout s menu, které vytvořil newyorský šéfkuchař John Glowacki.

[table id=2 /]

Více na www.united.com/cz.

Maja Dabrowska

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button