MICEZprávy

Přijďte na 21. Trend Event nasbírat nové kontakty nebo poznat Mr. Beana

Partnerský článek

Ve středu 27. dubna se v prostorách hotelu International Prague uskuteční již 21. pokračování akce TREND EVENT. Součástí bude opět i odborná konference Eventy ve službách businessu,tentokrát zaměřená na roli a důležitost emocí .

Foto: archiv akce
Foto: archiv akce

„Konferenci pořádáme ve spolupráci s MVP events a představí se zde profesionálové z velkých firem, kteří mají mnoholetou zkušenost s pořádáním eventů a jejich strategií,“ zve Aleš Kužílek z firmy Rain.cz, která obě akce pořádá.

Foto: archiv akce
Foto: archiv akce

Odpolední TREND EVENT je B2B setkáním odborníků z oblasti pořádání eventů. Je určen zástupcům firem, které pro své zaměstnance, partnery či klienty pořádají jakákoliv setkání či společenské akce a pro zástupce agentur, firem či jednotlivce, kteří nabízejí služby pro eventy všeho druhu. Tedy pro ty, kdo hledají, a pro ty, kdo nabízejí. Své novinky i osvědčené služby zde představí lokace i agentury, celou akci osvěží ukázky programů pro firemní akce, od bubnování po taneční vystoupení.

Trend Eventem bude provázet moderátor Karel Kašák. Svou účast přislíbil také Mr. Bean, pokud se s ním chcete seznámit nebo si udělat selfie, určitě doražte.

Konference Eventy ve službách businessu se koná od 10 do 15 hodin, TREND EVENT od 13 do 18 hodin.

www.TrendEvent.cz

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button