Zprávy

Přihlaste se na TRAVEL MEETING POINT

B2B veletrh cestovního ruchu TRAVEL MEETING POINT se uskuteční 29. – 30. 10. v Praze na Výstavišti PVA Letňany. Organizují jej společně Asociace cestovní kanceláří České republiky (ACK ČR) a Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA), které jsou zároveň odborným garantem celé akce. Aktuální informační servis budou poskytovat mediální partneři – odborná média TTG a COT.

Foto: Jiří Andres
Foto: Jiří Andres

Aktivní podnikatelé z cestovních kanceláří a cestovních agentur (členové asociací), mají na veletrh vstup zdarma po předchozí registraci. Všichni ostatní návštěvníci mohou vstup zakoupit za 3000,- Kč bez DPH. Vystavovatelé zaplatí 5000 Kč bez DPH, členové asociací mají stolek za 3000 Kč bez DPH. V ceně mají vystavovatelé stoleček pro dvě osoby, elektrickou přípojku, Wi-Fi připojení, 2 vystavovatelské průkazy a zápis v katalogu.

TRAVEL MEETING POINT, organizovaný pod záštitou agentury CzechTourism, je informační, nákupní a prodejní příležitostí pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další subjekty. Asociace zvou profesionály z výjezdového, příjezdového i domácího cestovního ruchu, aby se zúčastnili národních workshopů, prezentací destinací a obchodních jednání se svými zahraničními i tuzemskými partnery.

Podrobnější informace a cenovou nabídku najdete na www.travelmeetingpoint.cz. ACK ČR a AČCKA věří, že taková akce pro odborníky představuje odpověď na Vaše potřeby a rádi Vás na ní uvítají.

lp

Související články

3 komentářů

  1. Aktivní podnikatelé CK a CA (členové asociací) mají vsup zdarma. Jak platí vstup nečlenové asociací?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button