Města & regiony ČRZprávy

Přihlašte se do 2. ročníku fotografické soutěže „MARIÁNKY V POHYBU“

Mariánské Lázně navazují na úspěšný první ročník fotografické soutěže, která v loňském roce přilákala 115 fotografů z řad amatérů i profesionálů. Z 327 zaslaných fotografií vybrali porotci ty nejlepší a uspořádali výstavu v Městském divadle. Při vernisáži výstavy byly za účasti představitelů města i médií předány ceny celkem šesti výhercům.

A4_01

Infocentrum města Mariánské Lázně ve spolupráci s městem Mariánské Lázně vyhlásilo u příležitosti letošního Zahájení lázeňské sezóny 2015 druhý ročník fotografické soutěže s názvem „MARIÁNKY V POHYBU“. Tématem fotografií jsou kulturní akce a aktivní trávení volného času v Mariánských Lázních.

Jak na to

Pořiďte zajímavou fotografii na kulturní akci konané v Mariánských Lázních (např. Zahájení lázeňské sezóny, Jazzové lázně, Kapsa pohádek, Chopinův festival, Mariánský podzim, Literární festival, Zpívající fontána, kolonádní a jiné koncerty atd.) nebo fotografii zobrazující aktivity ve městě a jeho blízkém okolí (např. běh, kolo, nordicwalking, golf, jízda na koni, tenis,atd.).

Fotografie lze posílat do 15. listopadu. Soutěž končí 31. října 2015. Vyhlášení výsledků, předání cen a vernisáž výstavy je naplánováno na únor 2016.

Co můžete vyhrát

Oceněno bude pět nejzajímavějších fotografií. Hlavní cenou letošního ročníku je Vyhlídkový let nad Mariánskými Lázněmi. Dále se můžete těšit na romantickou večeři pro dva či různé sportovní odměny. Celkem bude oceněno 5 nejlepších fotografií.

Více o soutěži, pravidla a ceny najdete na stránkách: www.marlazne.cz

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat
Close
Back to top button