VzděláváníZprávy

Přední odborníci se sejdou na Hotel Online Distribution Summit, vyhrajte volný vstup

Jak efektivně skloubit revenue, obchod a marketing hotelu? Na to odpoví konference Hotel Online Distribution Summit, která se v rámci přednášek a workshopů bude věnovat sociálním sítím a tzv. „visual storytelling“, content marketingu, speciálnímu meta search vyhledávání nebo on-line reputaci.

Zdroj: Archiv konference
Zdroj: Archiv konference

Dvoudenní konference se bude konat 21. a 22. října 2014 v Praze v hotelu Ambassador. Se svými příspěvky vystoupí 15 odborníků převážně ze zahraničí, aby hovořili o současných trendech v oblasti revenue managementu a e-commerce, zaměří se na nové technologie a další trendy týkající se hotelů. Návštěvníci budou moci diskutovat se zástupci firem, jako jsou HRS, Google, OTAInsight, myhotelshop.de, TrustYou a mnoho dalších.

Vyhrajte s TTG volný vstup na konferenci

Vyhrajte dvoudenní Conference Pass na tuto jedinečnou akci. Stačí vyplnit své jméno, hotel, ve kterém pracujete, a odpovědět na jednoduchou otázku „Proč byste se chtěli této konference zúčastnit“ na stránkách: prague.dotcomhotel.eu/soutez_ttg/.

Každý z vás, kdo se této mini ankety zúčastní, získává automaticky možnost zakoupit dvoudenní Conference Pass jen za 5990 Kč + DPH. Cena zahrnuje dvoudenní účast a večerní akci dne 21. 10. v Buddha-Baru v Praze. Registraci si můžete za zvýhodněnou cenu udělat již nyní, nejpozději však do 10. 10. 2014.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button