Pražský Hotel Olšanka nabízí služby v dalších dvou zrekonstruovaných konferenčních sálech

Congress & Wellness Hotel Olšanka superior na pražském Žižkově nedávno dokončil rekonstrukci dalších dvou konferenčních sálů.

Foto: Hotel Olšanka

Rekonstrukce dvou konferenčních sálů Přednáškového a Výstavního přímo navazuje na rekonstrukci Kongresového sálu z poloviny roku 2017. „Rekonstrukce druhého a třetího nejdůležitějšího sálu byla naším cílem ihned po dokončení prací na Kongresovém sále v loňském roce. V současné době můžeme totiž nabídnout další tři moderní sály s kapacitou více než 800 delegátů, taktéž se celková kapacita Kongresového centra zvýšila až na 1300 delegátů,“ říká Ondřej Matiášek, asistent generálního ředitele Hotelu Olšanka.

Přednáškový a Výstavní sál byly zrekonstruovány tak, aby korespondovaly s designem Kongresového sálu, podoba obou totiž vzešla z návrhu Ing. arch. Kučery. „Oba sály získaly moderní a decentní vzhled, který považujeme za vhodný pro hladký průběh každé konference či meetingu. Zároveň k tomu, abychom uspokojili stále náročnější potřeby našich klientů, byla v Přednáškovém sále nainstalována moderní AV technika,“ dodává Ondřej Matiášek. Aktuální maximální kapacita Výstavního sálu se zvedla na 90 delegátů a kapacita Přednáškového sálu je 99 až 127 osob.

Congress & Wellness Hotel Olšanka superior patří mezi tradiční hotelové značky české metropole a svým hostům nabízí širokou škálu služeb. Hotel má kongresové centrum se 14 sály a salonky až pro 1300 delegátů, sportovní centrum s nově otevřeným Saunovým světem a 252 zrekonstruovaných hotelových pokojů s kapacitou 608 hostů.

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..