MICEZprávy

Pražské hotely Hilton podpořily Nadaci Terezy Maxové dětem

V neděli 20. prosince uspořádaly hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town již po devatenácté každoroční Vánoční charitativní koncert pro své klienty a obchodní partnery. Michael Specking, generální ředitel pražských hotelů Hilton s radostí předal šek v hodnotě 50 000 Kč Nadaci Terezy Maxové dětem.

Foto: archiv hotelu Hilton
Foto: archiv hotelu Hilton

Skladby v podání zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů pod vedením indického dirigenta pana Debashishe Chaudhuriho a vystoupení hostující sólistky Evy Blažkové vnesly mezi návštěvníky sváteční atmosféru.

Jako každý rok, mezinárodní ženský sbor Viva Voce v čele se Soňou Frýdlovou potěšil hosty tradičními vánočními koledami. Celým večerem provázel pan Michael Specking, generální ředitel hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town společně s televizní moderátorkou a Českou Miss 2013 Gabrielou Kratochvílovou. Nechybělo ani tradiční vystoupení v podání Michaela Speckinga, Gabriely Kratochvílové a šéfkuchaře hotelu Hilton Prague Franca Luise, kteří s orchestrem odehráli skladbu Plink Plank Plunk od Leroye Andersona s použitím kuchyňského náčiní.

Pražské hotely Hilton podporují svými charitativními kampaněmi Nadaci Terezy Maxové dětem již sedm let. Letos dosáhla celková vytěžená částka 50 000 Kč. Šek byl slavnostně předán ředitelce Nadace paní Terezii Sverdlinové.

Pražské hotely Hilton děkují sponzorům a partnerům, kteří se podíleli na organizaci akce, včetně hlavních partnerů Gesto Computers, Janka Engineering and Lloyd Coils Europe.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button