Pravidla ankety TTG Travel Awards 2017

Úplná pravidla ankety „TTG Travel Awards 2017“ (dále jen „anketa“).

Organizátorem ankety je společnost:

1. Distribuční společnost s r. o.

Šafaříkova 5, Praha 2, 120 00

IČ: 25278096

DIČ: CZ 25278096

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 63325.

 

Anketa probíhá v termínu od 26. 3. 2018 do půlnoci 4. 4. 2018 na internetových stránkách awards.ttg.cz.

Hlasující vloží jméno svého favorita v nejméně 5 nebo ve všech 16 soutěžních kategoriích. Dále doplní své jméno, adresu případně telefonní číslo. Před odesláním musí souhlasit s těmito podmínkami.

Pokud hlasující vyplní nesprávně jméno, adresu, popřípadě telefonní číslo, jeho hlas nebude platný.

Pro zajištění férového hlasování jsou používány i soubory cookie. Používáním hlasovací stránky vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení.

V případě zjištění manipulace s hlasováním nebo použití robotů budou tyto hlasy označeny jako neplatné a budou vyřazeny z hlasování.

Organizátor ankety si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit její pravidla, anketu prodloužit, zkrátit nebo úplně zrušit bez udání důvodů.

Podmínkou účasti v anketě je souhlas s jejími pravidly a s případným uveřejněním jména ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech pořadatele soutěže s tím, že takové záznamy mohou být pořizovány a zveřejněny bezplatně. Odepřením tohoto souhlasu zaniká právo na výhru.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Účastník soutěže souhlasí se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v rozsahu titul, jméno, příjmení, elektronický kontakt pro elektronickou poštu za účelem nabízení obchodu a služeb poskytovaných 1. Distribuční společností s r. o. a šíření obchodních sdělení 1. Distribuční společnosti s r. o. dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, po dobu 5 let.

Poskytnuté osobní údaje účastníka soutěže mohou být zpřístupněny zaměstnancům a pověřenému zpracovateli a dále v případě elektronického kontaktu pro elektronickou poštu těm, již jsou oprávněni šířit jménem 1. Distribuční společnosti s r. o. obchodní sdělení 1. Distribuční společnosti s r. o. dle zákona č. 480/2004 Sb. Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány i pověřeným zpracovatelem automatizovaně i manuálně a v elektronické i tištěné formě.

Poskytnutí uvedených osobních údajů a souhlas s jejich zpracováním je dobrovolný. Nesouhlas se zpracováním uvedených údajů má za následek nemožnost zúčastnit se soutěže.

Účastník soutěže má právo souhlas se zpracováním svých osobních dat kdykoli písemnou formou odvolat. V případě zpracovávání, shromažďování a využití podrobností o elektronickém kontaktu pro elektronickou poštu má účastník právo zdarma odmítnout souhlas s využitím svého elektronického kontaktu i při zasílání každé jednotlivé zprávy i způsobem uvedeným v obdrženém obchodním sdělení 1. Distribuční společnosti s r. o. dle cit. zákona č. 480/2004 Sb.

Účastník soutěže má právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jakož i další práva dle § 21 citovaného zákona č. 101/2002 Sb.

 

Enter the text or HTML code here

Jeden komentář

  1. Ivana Říhová says:

    Těším se, kdo vyhraje.

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..