Zprávy

Praha má oficiální řadu suvenýrů

Zdroj: PIS - PCT
Zdroj: PIS – PCT

Pražská informační služba – Prague City Tourism ve svých informačních centrech ve středu města nově nabízí oficiální set upomínkových předmětů. Turisté je mohou zakoupit na Staroměstské radnici, v Rytířské ulici nebo na Václavském náměstí. Před zahájením hlavní turistické sezony budou v příštím roce k dostání přes e-shop na webu www.prague.eu a objeví se také ve vybraných kamenných prodejnách.

„Rádi bychom, aby si turisté domů z Prahy odváželi vkusné a zároveň praktické upomínkové předměty. Nyní je zkušebně prodáváme v našich infocentrech v historickém středu města, v příštím roce chceme zahájit spolupráci rovněž s kvalitními obchody se suvenýry. Stávající řadu se chystáme postupně rozšiřovat v závislosti na hlavních marketingových tématech Prahy jako turistické destinace,“ dodává ředitelka PIS – PCT Nora Dolanská.

Zdroj: PIS - PCT
Zdroj: PIS – PCT

 

V prodeji jsou v současné době vykrajovátka na cukroví v podobě siluet pražských památek, deštník s logem Wow Prague – pure emotion, saténové a hedvábné šátky, tzv. magický hrnek, na kterém se po zahřátí tekutinou objeví panoráma Hradčan, utěrka na brýle, sada magnetek nebo DVD Legendy staré Prahy.

red

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button