Praha: Halloween v Grévinu

V dušičkovém čase se nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha promění ve strašidelné místo, kde se budete bát jako v opravdovém hororu. Po lobby muzea budou rejdit krvežíznivé zombie, magickou laboratoř ovládne šílený vědec a v expozici na návštěvníky čekají další strašlivá překvapení. Halloween se bude v Grévin slavit od 21. až do 31. října a speciální program je připraven na dva poslední říjnové víkendy.

Foto: archiv Grévin
Foto: archiv Grévin

Pozor, v muzeu starší!

Bojíte se rádi? Přijďte se i s dětmi bát do Grévinu v druhé polovině října. Jindy zářivé lobby muzea bude tentokrát plné pavučin a kostlivců a z temných koutů budou vystrkovat pařáty zombie a svůj koncert tu rozjede kapela staršidel. Navíc bude o obou víkendech v expozici řádit „Super děsivý tým“ – šílený vědec, patolog gentleman a děsivý doktor čekají na Vaši pomoc, aby vytvořili další strašlivé zombie a jiné děsivé hvězdy Halloweenu. Mistři strašidelného malování na obličej pomohou všem zapadnout do našeho strašidelného muzea s děsivou atmosféru, na kterou nikdy nezapomenete!

 

Halloweenský večerní speciál

Následující prodloužený víkend 28.–31. října 2016 bude v Grévinu ještě děsivější a otevřeno bude do 23,00 hodin! Zábavný program s našimi staršidly je opět připraven po celý den. V lobby bude opět vyhrávat „příšerná“ kapela a v expozici bude čekat náš „Super děsivý tým“. Večer mezi 19:00–20:00 vezmou zombie všechny zájemce na děsivou prohlídku. Stanete se svědky výroby dalších neživých zombie a každý den od 20:30 hodin vám v Grévinu, tak jak je naším dobrým zvykem, představíme v krátkém vystoupení opravdové hvězdy! V pátek připravujeme unikátní halloweenské divadelní představení pro děti i dospělé, v sobotu se na vás těší herci z filmu Zdeňka Trošky Strašidla a v neděli a v halloweenské pondělí se u nás setkáte s hvězdami muzikálu Drákula. Pár metrů od vás zazpívají Pepa Vágner a Kamila Nývltová. Na program mezi 19:00–23:00 hodinou navíc platí speciální nabídka vstupného pro dospělé, studenty a seniory pouze za 250 Kč.

Na konci října na vás v muzeu Grévin čeká strašidelná zábava jak z hororu! Tak se přijďte bát ve společnosti téměř stovky voskových figurín oblíbených celebrit světa kultury, politiky, showbyznysu a sportu a odneste si na památku strašidelnou selfie.

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button