MICEZprávy

Praha bude za dva roky hostit 14. ročník Kulatého stolu Unie mezinárodních asociací

Organizace Prague Convention Bureau, která působí jako oficiální reprezentant Prahy v oboru kongresového průmyslu, získala pro hlavní město pořádání Kulatého stolu Unie mezinárodních organizací (UIA). Akce se uskuteční ve dnech 12. – 13. 11. 2020 v hotelu Vienna House Diplomat Prague.

 

Foto: Viena House

Setkání UIA Round Tables je každoročně organizováno Unií mezinárodních asociací, která byla založena v roce 1907 v Bruselu jakožto výzkumné a dokumentační centrum. Kulaté stoly, které jsou základním pilířem edukačního programu UIA, poskytují účastníkům příležitost vzdělávat se prostřednictvím networkingu a příkladů best practice, potkávat zástupce ostatních mezinárodních asociací a sdílet poznatky a znalosti z řízení asociací.

Podle ředitele Prague Convention Bureau Romana Mušky se kulatých stolů účastní v průměru 150 delegátů z celého světa, z nichž 70 až 80 % tvoří zástupci různých asociací. „Velice si vážíme možnosti přivítat účastníky akce tou dobou v již zcela zrenovovaném pražském Vienna House Diplomat Prague a představit jim možnosti, které město nabízí pro uspořádání jejich vlastních kongresů a konferencí,“ řekl.

Praha hostitelství přebere od Bruselu, kde se akce bude konat v roce 2019 a kam se také kulaté stoly každé dva roky pravidelně vracejí. 16. ročník akce poté zamíří opět mimo Brusel, a to do Rotterdamu.

Newsroom TTG

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button