Praha bude hostit elitu public relations, přijede i Paul Holmes

Pokud se zajímáte o komunikační trendy, sociální sítě a vůbec o public relations, přijďte se podívat na konferenci organizovanou Světovým komunikačním fórem Davos (Davos World Communication Forum). Akce se uskuteční 4. října 2013 v pražském hotelu Novotel Wenceslas Square.

photo.php

Paul Holmes Zdroj: Hill+Knowlton Strategies

Hlavní téma pražské konference “Profesionálové komunikace 3.0 – Změny a výzvy: PR digitálním světě změny” se zaměří na výhody a nevýhody sociálních médií, nové výzvy pro PR byznys a lepší spolupráci mezi agenturami a jejich klienty a institucemi.

Na konferenci vystoupí řada legendárních osobností světa public relations jako například Paul Holmes (ředitel a zakladatel Holmes Report), Andre Manning (víceprezident Philips Electronics, James Gillies  (ředitel oddělení komunikace Evropské jaderné agentury CERN), dr. Leandro Herrero (autor knižního bestselleru Virální změna), Maxim Behar (Hill+Knowlton Strategies) a řada dalších.

Paul Holmes je považován za světového guru public relations, v této oblasti se pohybuje téměř 30let. Po krátké kariéře zpravodaje lokálních novin se roku 1985 stal editorem londýnského časopisu PR Week a později se podílel na založení americké edice tohoto časopisu. Dnes je proslulý především jako zakladatel a výkonný ředitel odborného týdeníku Holmes Report a iniciátor světové soutěže SABRE Awards. Jeho přednášky z oblasti moderní marketingové komunikace na mezinárodních konferencích, vysokých školách i vystoupení v televizních diskuzích mají velkou sledovanost a jsou často citovány.

“Globální diskuse o hlavních komunikačních trendech, kterou jsme iniciovali v Davosu, přitahuje experty z celého světa, což se projevuje na zájmu o tento regionální summit. Díky tomu si v Praze budou vyměňovat své nejnovější znalosti a poznatky z oblasti public affairs přední specialisté z celého světa,“ říká Janina Dubějkovskaja, spoluředitelka zodpovědná za obsahovou náplň davoského fóra a souvisejících regionálních setkání.

Partnery pražského fóra se stala řada evropských profesionálních komunit, například APRA a KoPR (Česká republika), BAPRA (Bulharsko), CPRA (Chorvatsko), LRVS (Litva), PRSS (Slovinsko), BPRCA (Belgie), MPRSZ (Maďarsko), and RPRA (Rusko).

Během čtyřletého působení se Světové komunikační fórum v Davosu stalo renomovanou událostí. Do Švýcarska se sjíždí odborníci na oblast komunikace ze 42 zemí zvěta, z nichž řada je vrcholnými manažery reprezentujícími 85 konzultačních firem, 60 společností, 15 velkých mezinárodních organizací, 12 médií, deset vzdělávacích institucí a šest vládních organizací.

Zájemci o účast na pražském fóru se mohou registrovat na zde.

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..