Prague Convention Bureau se zúčastnilo roadshow v USA a Kanadě

Velkým úspěchem skončila roadshow po severoamerických městech, během které byly jako ideální kongresové destinace propagovány společně Česká republika a Maďarsko. Unikátní akci, jež se konala od 2. do 12. června v Dallasu, Washingtonu D.C., Torontu a Chicagu, byla organizována  ve spolupráci Prague Convention Bureau s agenturou CzechTourism, jejím zahraničním zastoupením v USA a Czech Convention Bureau.

Roadshow USA Foto: PCB, CzCB

Roadshow USA Foto: PCB, CzCB

Networkingových večerů se v každém městě zúčastnilo na 30 zástupců místních asociací, korporátních firem, organizátorů akcí a médií, kteří se kromě zástupců destinací měli možnost setkat také se zástupci pražských a maďarských hotelů a DMC; za Prahu to byl hotel K+K a společnost Maxin Prague, v Chicagu pak společnost Maxin Prague, hotel InterContinental, Senator Meetings & Incentives a CPI Hotels.

Večer ve Washingtonu D. C. svou přítomností poctil zástupce velvyslance ČR v USA, v Chicagu pak generální konzulka ČR a v Torontu generální konzul ČR. Součástí každé akce byl kvíz pro účastníky tvořený otázkami týkajícími se zajímavostí z České republiky a Maďarska, dále společná prezentace obou destinací představující to nejlepší, co mohou z kongresového hlediska nabídnout, a večeře, během níž byli vylosováni výherci atraktivních cen.

Hlavní cenou pro vítěze byla edukační cesta do Prahy a Budapešti, která se uskuteční v roce 2014. Prague Convention Bureau zakončilo roadshow účastí na mezinárodním veletrhu AIBTM, který se konal v Chicagu ve dnech 11. – 13. června. Partnerem celé akce byla Pražská informační služba.

Lucie Rajdlová, Prague Convention Bureau

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..