MICEPartnerská sekceZprávy

Pozvánka na červnový MICE trip do Ústeckého kraje

Partnerský článek

North West Bohemia Convention Bureau ve spolupráci s Czech Convention Bureau vás zvou na dvoudenní atraktivní MICE trip do „Ústeckého kraje – ideální destinace pro konference i zážitky!“, v termínu od 14.6. do 15.6.2016. Akce je určena organizátorům MICE akcí, pořadatelům firemních akcí, eventovým a incomingovým agenturám a korporátním firmám.

Foto: archiv North West Bohemia Convention Bureau
Foto: archiv North West Bohemia Convention Bureau

 

Foto: North West Bohemia Convention Bureau
Foto: North West Bohemia Convention Bureau

MICE trip je zaměřen na oblast Českého středohoří a Českého Švýcarska. Během dvou dnů si prohlédnete řadu konferenčních míst, zajímavých objektů pro pořádání firemních akcí, vyjedete lanovkou do hotelu Větruše, projedete se po řece Labi, ochutnáte polabská vína, navštívíte park České Švýcarsko.

Ústecko je známé svou výbornou dostupností, přírodní a historickou rozmanitostí i nabídkou konferenčních míst a služeb, která uspokojí většinu MICE organizátorů i velkých zákazníků. MICE trip do Ústeckého kraje je určena pro akce středního a menšího rozsahu.

[box]

Pro závazné přihlášení k akci pište na office@northwestconvention.cz – paní Radana Kubíčková, tel. +420 724 105 422. Kapacita účastníků je omezena. Uzávěrka přihlášek je 27.5.2016.

[/box]

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button