Pozvánka Člověk na křižovatce: koučování i rozhodování

V úterý 30. dubna můžete zdarma přijít na setkání z cyklu Garden Cofee na téma Člověk na křižovatce. Zájemci se podívají do oblasti osobního rozvoje. Hlavním tématem je zvládání změny a jak se správně rozhodovat v důležitých životních momentech (situacích). Schopnost správně se rozhodovat vnímáme jako velmi aktuální téma pro různé skupiny zaměstnanců, od absolventů, přes lidi na vrcholu své kariéry až po ty, kteří mají před odchodem do důchodu.

Zdroj: Archiv firmy

Zdroj: Archiv firmy

O čem bude setkání?

  • Využití forem koučinku při zvládání změny
  • Využití transformačního koučinku ve firmách i pro jednotlivce
  • Kritéria a hodnoty rozhodování
  • Čím si projít, než si začnu stanovovat cíle
  • Tvorba osobního autentického směru

Toto setkání je určeno nejenom všem těm, kteří se starají o lidské zdroje ve firmách, ale také těm, kteří se právě potýkají s důležitou změnou ve svém životě a potřebují se správně rozhodnout.

Typy křižovatek:

  • Absolventi – jak se od začátku nasměrovat na své životní dráze.
  • Lidé uprostřed či na vrcholu kariéry – mají zkušenosti, postavení, ale cítí, že potřebují změnu.
  • Lidé ke sklonku kariéry – chtějí si udržet aktivní životní styl, chtějí být prospěšní.

Většina lidí volí podle konvencí nebo externího tlaku, to znamená, že se vydají cestou nejmenšího odporu, nebo udělají jen to, co jsou v daném okamžiku schopni vidět jako životní možnost. Organizátoři setkání chtějí praktickými způsoby poukázat na to, jak si cestu do budoucnosti vytvořit, a to nejen jako aktuální řešení, ale jako osobní autentický směr. Setkáním vás provede jako kouč Barbora Stejskalová a lektor Evžen Cekota.

Setkání proběhne od 9.30 – 11.30 (registrace od 9.00) v Office House s.r.o.,  Ovocný trh 572/11, Praha. Účast na setkání je bezplatná. Prezentace proběhne v českém jazyce.

Kapacita sálu je omezená, proto si prosím svá místa rezervujte na emailové adrese: gardencoffee@humangarden.com. Více informací najdete zde.

lp

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..