Poznejte zajímavosti španělského regionu Murcie

Quality Tour společně se Španělskou centrálou cestovního ruchu a regionem Murcie pořádají  prezentaci o tomto zajímavém Španělském regionu.

Foto: M. Jedličková
Velvyslanec Španělska Pascual Iignacio Navarro Rios (vpravo) s ředitelem Ck Quality Tours, Foto: M. Jedličková

 

V rámci prezentace „MURCIE – DVĚ MOŘE NA DOSAH“  se můžete dozvědět spoustu nových informací o regionu Murcie, jeho historii a kultuře, o gastronomii a vinařství a v neposlední řadě o Mar Menor a jeho léčivém bahně (pozvání přijala lékařka paní Carla Morer z centra thalassoterapie v San Pedru del Pinatar). Dále se účastní zástupci regionu Murcie a Španělské centrály cestovního ruchu a Zuzana Churanová, koordinátorka španělské centrály cestovního ruchu pro Českou republiku. Prezentace  v  Praze se účastnil i velvyslanec Španělska v České republice JE pan Pascual Ignacio Navarro Rios.

Foto: M. Jedličková
Velvyslanec Španělska Pascual Iignacio Navarro Rios (vpravo) s koordinátorkou pro ČR španělské centrály pro cestovní ruch Zuzanou Churanovou, Foto: M. Jedličková

Vstupné je ZDARMA a platí pro širokou veřejnost, prezentací se tedy může zúčastnit každý. Navíc – ochutnávka vynikajícího murcijského vína! Více informací naleznete na www.murcia.cz

Kapacita pro každou prezentaci je 200 osob. Pokud již teď víte, že se prezentace zúčastníte, zarezervujte si místa na emailu – rezervace@qualitytours.cz.

 

[box] Termíny a místa konání:

23.1. HRADEC KRÁLOVÉ 18:00 h Hotel Černigov 3*, Riegrovo nám. 4, Hradec Králové

24.1. OSTRAVA 17:00 h Hotel Clarion Congress 4*, Zkrácená 84, Ostrava

25.1. BRNO 17:00 h BW Hotel International 4*, Husova 16, Brno[/box]

 

Maj

 

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button