Pomoc AnChoice klientům v zaplavených oblastech

Vážení,

 

uvědomujeme si náhlou tíživou situaci mnoha kolegů v cestovních agenturách a kancelářích, která souvisí s letošními povodněmi. Investice do obnovy zatopených kanceláří a jejich vybavení bude v nadcházející

Martin Krčmář

Martin Krčmář

sezoně jistě zatěžující. Také možný úbytek jejich klientů, kteří budou přednostně řešit opětovné dosažení původního stavu svých majetků, a tím pádem potlačovat investice do dovolených.

Nabízíme proto našim stávajícím klientům ze zaplavených oblastí bezplatné prodloužení licenční smlouvy o jeden rok. Klientům, kteří se dosud nerozhodli pro náš systém a pocházejí ze zaplavených oblastí, pak nabízíme slevu ve výši 50 % na licenci systému AnChoice.

Z celkové částky za všechny nově uzavřené licence, které budou uzavřeny v červnu 2013, převede v červenci 2013 společnost AnChoice CZ s.r.o. 10 % z celkové sumy za nově uzavřené licence na konto nadace Člověk v tísni.

I Ti z Vás, kteří nepocházejí  postižených oblastí a uvažují o zkvalitnění svého (nejen provizního) prodeje s využitím systému AnChoice, tak mohou přispět na dobrou věc.

 

Přejeme všem mnoho sil a dobrou nadcházející sezonu.

 

Martin Krčmář

AnChoice CZ

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..