Zprávy

Pojištění kol od ERV Evropské pojišťovny

V rámci veletrhu cyklistiky For Bikes představila ERV Evropská své pojištění jízdních kol. To je určeno pro majitele nových nebo zánovních bicyklů, které nejsou starší než dva roky. S tímto pojištěním se už milovníci cyklistiky nemusejí obávat krádeže kola ani jeho poškození. Pojistit lze i elektrokolo.

Foto: Flickr.com/Eunice
Foto: Flickr.com/Eunice

Pojištění jízdních kol má široký rozsah pojistné ochrany a sahá i tam, kde pojištění domácnosti nestačí. Vztahuje se na krádež kola z objektu i volného prostranství, z auta i nosiče na kolo. V klidu můžete být i v případě poškození nebo zničení kola při nehodě a přepravě, nebo pokud se stanete obětí vandalismu. „V případě krádeže kola dostává klient voucher do obchodu, kde si kolo pojistil. Pokud dojde k poškození kola, má majitel nárok na opravu tam, kde si pojištění sjednal,“ upřesňuje ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské pojišťovny Ondřej Rušikvas.

Pojištění nabízí ve spolupráci s ERV Evropskou 83 obchodů s cyklistickým vybavením po celé republice. Dá se uzavřít na jeden nebo dva roky a platí v Česku i po celém světě. Velkou výhodou je, že ERV Evropská pojišťovna nezohledňuje amortizaci. To znamená, že v případě zničení či odcizení kola dostane majitel kola voucher na nový výrobek. „O pojištění jízdních kol je mezi klienty zájem, průměrná cena pojištěného kola je cca 40 000 korun,“ říká O. Rušikvas. Pojišťovna si zakládá na srozumitelných pojistných podmínkách s minimem výluk. Vyřízení pojistné události může klient řešit on-line a trvá maximálně sedm pracovních dní.

Pojištění jízdních kol od ERV Evropské pojišťovny zaštítily takové osobnosti, jako je například dvojnásobný mistr světa v biketrialu Josef Dressler. Více na ­www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol.

 Vlastimil Divoký

Manažer marketingu a komunikace

ERV Evropská pojišťovna

 

 

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button