Podzimní cestování s Letuškou se vyplatí. Za letenku můžete dostat nové auto!

Léto v České republice je již nenávratně pryč. Cestovatelům, kteří si chtějí ještě užít teplého počasí, nezbývá nic jiného než vyrazit za sluncem do teplých krajin. Pokud se i vy chystáte na podzimní dovolenou nebo pracovní cestu, naplánujte si ji s přestupem v Istanbulu. Letenkový portál Letuška.cz totiž ve spolupráci s leteckou společností Turkish Airlines připravil pro své zákazníky výjimečnou soutěž.

 

„Podzim již tradičně přeje cestám do dálkových destinací. Rozhodli jsme se proto připravit pro naše zákazníky soutěž s opravdu lákavou hlavní výhrou – osobním automobilem. Stačí si u nás koupit jakoukoliv letenku s Turkish Airlines a mít štěstí při losování,“ říká Josef Trejbal, ředitel letenkového portálu Letuška.cz.

Kromě osobního automobilu Škoda Scala mohou cestovatelé vyhrát i dvě letenky v business třídě do Istanbulu nebo model letadla. Podmínkou účasti v soutěži je zakoupení libovolné letenky s Turkish Airlines. Soutěž potrvá až do 30. listopadu letošního roku a výherce určí losování.

Letecká společnost Turkish Airlines létá do všech koutů světa. Češi u tohoto dopravce nejvíce využívají přímých letů do Istanbulu, kde se v říjnu minulého roku otevřelo nové mezinárodní letiště IGA. Populární jsou také destinace s přestupem jako Tbilisi, Antalya, Almaty, Taškent, Bangkok, Havana, Maledivy, Hanoj nebo Saigon.

Více informací o soutěži a úplná pravidla najdete na: https://www.letuska.cz/magazin/aktuality/auto-za-letenku-od-turkish-airlines

 

Newsroom TTG

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..