Podívejte se na novinky ze Švýcarského workshopu

Švýcaři představili na workshopu zimní novinky

Na břehu Vltavy u pražského Libeňského mostu vlály švýcarské vlajky. Ve středu 15. května se v hotelu GreenYacht konal Švýcarský workshop. „Švýcarský workshop, který je věnován již hlavně nabídce na zimu, se tradičně těšil velkému zájmu jak účastníků ze Švýcarska – přijelo jich celkem 17, tak českých cestovních kanceláří, který se zúčastnilo celkem 47. Samozřejmě došlo ještě i na nabídky letní,“ shrnula akci Alena Koukalová, ředitelka švýcarské turistické centrály.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdroj: Švýcarská turistická centrála

Pracovní stoly byly obsypány, probíhala jedna schůzka za druhou. „Atmosféra byla pracovní a oběd se díky velkému zájmu o rozhovory posouval na pozdější dobu. Těšíme se na Vás již na našem příštím workshopu, který se koná 9. 10. od 9.00 v NH hotel na Smíchově,“ dodala Alena Koukalová.

Pozitivně akci hodnotili také návštěvníci akce. „Mám radost, že přišlo tolik lidí, a zároveň z dobré organizace celé akce,“ svěřila se Patricia Huber z Rhätische Bahn AG. „Do Prahy se vracím vždy velmi ráda a je báječné, že nám vyšlo i slunečné počasí,“ řekla Daphnée Germanier z regionu Valais. Vystavovatelé oceňovali také zájem z české strany. Thomas Hoffmann ze Swiss Travel System představil novou spolupráci s kávou firmy Starbucks a lákal na letní akce. „V Graubündenu jsme připravili na léto, ale už i na zimu řadu pěkných akcí. Osobně bych doporučila návštěvu lázní Engadin Bad Scuol, které jsou celoroční,“ doporučila Lena Pescia z Graubünden Ferien.

Novinky a nabídky představili také Arlette Schilt z Jungfraubahnen, Gabi Marker z Engadin St. Moritz, Doris Muhr z Engadin St. Moritz, Martina Hänzi z Engadin Scuol Samnaun, Pascal Gerbert z Zermatt Tourismus, Mario Braide z Aletsch Arena, Nancy Pellissier z Verbier St. Bernard, Adeline Favre z Nendaz Tourisme, Janine Hess z Engelberg-Titlis Tourismus AG, Mimi Pool ze Savognin Tourismus, Cynthia Lardelli z Davos Klosters Mountains, Brigitte Pronebner z Flims Laax, Wiesse Arena Gruppe a Jenny Pascal z Destination Arosa Lenzerheide.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdroj: Švýcarská turistická centrála

Pokud jste na prezentaci Švýcarského workshopu chyběli anebo jste nestihli obejít všechny vystavovatele, kompletní aktuality účastníků najdete na na našich stránkách v sekci Švýcarský workshop-TTG Prezentace. Ve spolupráci se švýcarskou turistickou centrálou jsme pro vás připravili kompletní servisní informace a kontakty na představené subjekty v jednotlivých článcích.

 

Presentation of news for winter on Swiss workshop

Swiss flags were flying on the banks of the Vltava near Libeňský most in Prague. On Wednesday, 15th May, Swiss workshop was held on board GreenYacht. „Swiss workshop, which was devoted to new offer for winter, traditionally attracted considerable interest of participants both from Switzerland  (17)  and Czech travel agencies (47).  The main goal was to present summer offers,“ summed up the event Alena Koukalová, director of the Swiss Tourist Board.

The workshop tables we really full of very active participants. „The discussions were so intensive that we had to postpone lunch. We are looking forward to welcome visitors at our next workshop, which will be held on October 9th,  2014 in NH hotel on Smíchov in Prague, „said Alena Koukalová.

Visitors were really excited by the stream of news and inspiration. „I am delighted that so many people came, the organizers did really a great job,“ said Patricia Huber from the Rhaetian Bahn AG. „I am always looking forward to Prague. Today we have wonderful sunny weather,“ said Daphnée Germanier from region of Valais. Exhibitors also appreciated the interest of the Czech participants. Thomas Hoffmann of the Swiss Travel System announced a new cooperation with Starbucks coffee and promoted a summer event. „In Graubünden we have already prepared for the summer season and also for winter many nice events. Personally I would recommend a visit spa Engadin Bad Scuol, which are open all year,“ recommended Lena Pescia from Graubünden Ferien.

News and offers were presented also by Arlette Schilt from Jungfraubahnen, Gabi Marker from Engadin St. Moritz, Doris Muhr from Engadin St. Moritz, Martina Hänzi from Engadin Scuol Samnaun, Pascal Gerbert from Zermatt Tourism, Mario Braide from Aletsch Arena, Nancy Pellissier from Verbier St. Bernard, Adeline Favre from Nendaz Tourisme, Janine Hess from Engelberg-Titlis Tourismus AG, Mimi Pool from Savognin Tourismus, Cynthia Lardelli from Davos Klosters Mountains, Brigitte Pronebner from Flims Laax, Wiesse Arena Gruppe and Jenny Pascal from Destination of Arosa Lenzerheide.

If you missed Swiss workshop or you did not manage to speak with all exhibitors, we have prepare for you presentation of exhibitors from Switzerland. In cooperation with the Swiss Tourist Board, we have prepared a list of participants and with an introduction to their product and regions. Each exhibitor has an article in section Švýcarský workshop – TTG Prezentace.

Podívejte se na nabídky a aktuality vystavovatelů (postupně budeme dále seznam rozšiřovat):
Let’s look on offer and actual news of exhbitors (we are still working on propagation of all subjects):

Swiss public transport celebrates a summer of anniversaries

Engelberg-Titlis: Destination & history

Zermatt in Winter 2013/2014

The New Swiss Ski Resort: Arosa – Lenzerheide

 St. Moritz – where winter tourism was born 150 years ago

Graubünden: jednoduše luxusní

LAAX – more than just winter sport

The Rhaetian Railway and its prestige trains

Veysonnaz: at the doorstep of the 4 Vallées

Wallis – Lebendige Traditionen

Tourismus Engadin Scuol Samnaun Val Müstair AG

TOP 10 VERBIER St-Bernard

Nendaz. At the heart of 4 Vallées

Davos Klosters Mountains – Wintersport vom Feinsten

Aletsch Arena – Out of your front door and straight onto the ski slopes

Für Sportbegeisterte, Familien wie auch Ruhesuchende

Lucie Poštolková

 

Enter the text or HTML code here

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..